T7 línia
Igualada - Manresa
Masats
Masats T7 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La T7 bus (Maians) té 14 parades, surt de C37 - Pol. Industrial Les Salelles i acaba a Casc Antic.
La previsió d'horari de T7 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 08:32. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les T7 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Maians (14 parades)
C37 - Pol. Industrial Les Salelles
Grup Pare Ignasi Puig - El Xup
Muralla De Sant Francesc
Pl. Valldaura
Mercat Puigmercadal
Caritat
Estació D'Autobusos De Manresa
La Creu
Ies Lacetània
Centre Hospitalari
C37 - Rotonda
Bv1081 - Maians
Castellfollit De Boix
Casc Antic
Preguntes i respostes freqüents de T7
A quina hora comença a funcionar T7 bus?
T7 bus comença a funcionar a les 08:32 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar T7 bus?
T7 bus deixa d'operar a les 08:32 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba T7 bus?
Quan arriba la Igualada - Manresa bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Igualada - Manresa bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un T7 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la T7 bus parada més propera.
T7 bus horari
T7 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 08:32
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:32 | Sortida Única |
dt. | 08:32 | Sortida Única |
dc. | 08:32 | Sortida Única |
dj. | 08:32 | Sortida Única |
dv. | 08:32 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Masats bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a T7 (des de C37 - Pol. Industrial Les Salelles), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de T7 (Maians) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Masats.
T7 línia bus tarifa
Masats T7 (Maians) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Masats, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Masats.
T7 (Masats)
La primera parada de la ruta T7 bus és C37 - Pol. Industrial Les Salelles i la darrera parada és Casc Antic. T7 (Maians) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: T7 té 14 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 54 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Masats rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Barcelona i t'ajuda a trobar el T7 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la T7 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia T7 en temps real bus
Monitora la línia T7 (Maians) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia T7 bus o una aplicació de seguiment Masats bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Masats o com a planificador de viatges per a metro, tren, bus, tramvia, telecabina, funicular o ferri per planificar la teva ruta per Barcelona. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Masats i qualsevol bus, inclosa la línia T7, a Barcelona
T7 - Indicacions alternatives
Línies de Masats a Barcelona
- LC2 - Línia Circular Exterior/ Horaris
- TAD2 - Vilanova del Camí - Igualada - Poligon Les Comes (Servei a la demanda)/ Horaris
- N2 - Igualada - La Llacuna/ Horaris
- LTF - Línia Transversal Festius/ Horaris
- LTM - Línia Transversal Montbui/ Horaris
- TAD1 - Santa Margarida de Montbuí - Igualada - Les Comes (Servei a la demanda)/ Horaris
- T5 - Manresa - Sant Salvador de Guardiola/ Horaris
- LC1 - Línia circular interior/ Horaris
- LTV - Línia transversal Vilanova/ Horaris