XG63601 línia
Friol (Por Vilalvite)
Arriva
Arriva XG63601 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La XG63601 bus (Friol (Por Vilalvite)) té 16 parades, surt de Estación de Autobuses - Saídas (Lugo) i acaba a Rúa Doutor Fleming (Parque) (Friol).
Tria qualsevol entre les XG63601 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Friol (Por Vilalvite) (16 parades)
Estación de Autobuses - Saídas (Lugo)
Rda. Muralla 95 (S. Fernando)
Fonte Dos Ranchos 8 (Cafetería Prados)
Av. Coruña 488
N-Vi (Os Caraveis)
N-Vi (Peugeot)
N-Vi (Pista Serradoiro)
N-Vi (Autocaravanas)
Urbanización O Salete (Outeiro de Rei)
Ombreiro (Parrillada) (Lugo)
Ceide-Outeiro (Lugo)
Vilalvite (Friol)
Cerracín (Friol)
Cotá (Friol)
Agruñá (Friol)
Rúa Doutor Fleming (Parque) (Friol)
Preguntes i respostes freqüents de XG63601
A quina hora comença a funcionar XG63601 bus?
XG63601 bus comença a funcionar a les 16:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar XG63601 bus?
XG63601 bus deixa d'operar a les 18:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba XG63601 bus?
Quan arriba la Friol (Por Vilalvite) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Friol (Por Vilalvite) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un XG63601 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la XG63601 bus parada més propera.
XG63601 bus horari
XG63601 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 16:15 - 18:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 16:15 - 18:00 | 105 |
dt. | 16:15 - 18:00 | 105 |
dc. | 16:15 - 18:00 | 105 |
dj. | 16:15 - 18:00 | 105 |
dv. | 16:15 - 18:00 | 105 |
ds. | 19:15 | Sortida Única |
dg. | 19:15 | Sortida Única |
Arriva bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a XG63601 (des de Estación de Autobuses - Saídas (Lugo)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de XG63601 (Friol (Por Vilalvite)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Arriva.
XG63601 línia bus tarifa
Arriva XG63601 (Friol (Por Vilalvite)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Arriva, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Arriva.
XG63601 (Arriva)
La primera parada de la ruta XG63601 bus és Estación de Autobuses - Saídas (Lugo) i la darrera parada és Rúa Doutor Fleming (Parque) (Friol). XG63601 (Friol (Por Vilalvite)) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: XG63601 té 16 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 48 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Arriva rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el XG63601 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la XG63601 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia XG63601 en temps real bus
Monitora la línia XG63601 (Friol (Por Vilalvite)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia XG63601 bus o una aplicació de seguiment Arriva bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Arriva o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Arriva i qualsevol bus, inclosa la línia XG63601, a Vigo
XG63601 - Indicacions alternatives
Línies de Arriva a Vigo
- XG84839 - Carballo E.A. - Corme - Malpica - Laxe/ Horaris
- XG63504 - A Coruña E.A.-Guitiriz-Lugo E.A./ Horaris
- XG84835 - Cee E.A. - Muros/ Horaris
- XG63521 - A Coruña E.A. - Matogrande - HULA - Lugo E.A./ Horaris
- XG633 - Viveiro (Rex. Prop.) - Ribadeo/ Horaris
- XG848CD - A Coruña - Carballo - (Fisterra) - Vimianzo/Laxe/Corme/Malpica - Muxía (Directo)/ Horaris
- XG63325 - Trabada - Burela E.A./ Horaris
- B - Esperela - Paderne/ Horaris
- XG635 - Lugo - Ribadeo/ Horaris
- XG63511 - Lugo E.A. - Guitiriz Campo da Feira/ Horaris
- XG63621 - Hospital HULA - Friol - Parga/ Horaris
- XG84807 - Carballo E.A. - Razo - Caión/ Horaris
- XG641TB - SERVIZO TES+BUS A Demanda - CHAMAR 988 687 800 ou bus.gal/ Horaris
- XG641 - Ferrol - As Neves/ Horaris
- XG84848 - Carballo E.A. - Coristanco - Corme Porto/ Horaris
- XG84875 - Vimianzo - Muxía/ Horaris
- XG84801 - Fisterra - Muxía - Ponte do Porto - Camariñas (algunhas viaxes A DEMANDA, chamar 988 687 800 ou bus.gal)/ Horaris
- C - Paderne de Abaixo - Escola de Areas/ Horaris
- XG63506 - A Coruña E.A.-Viveiro E.A. (Por Mondoñedo)/ Horaris
- XG63505 - A Coruña E.A.-Ribadeo E.A./ Horaris