XG681TB línia
Servizo escolar TES+BUS A Demanda - CHAMAR 988 687 800 ou bus.gal
Monbus
Monbus XG681TB bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La XG681TB bus (06: Ies Poeta Díaz Castro → Coto (Anxeriz)) té 6 parades, surt de Ies Poeta Díaz Castro (Guitiriz) i acaba a Coto (Igrexa Anxeriz) (Friol).
La previsió d'horari de XG681TB per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 15:00. Dies operatius de la setmana: dilluns, dimarts, dimecres, dijous.
Tria qualsevol entre les XG681TB bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: 06: Ies Poeta Díaz Castro → Coto (Anxeriz) (6 parades)
Ies Poeta Díaz Castro (Guitiriz)
Avenida da Coruña (Guitiriz)
A Pena Moscosa (Guitiriz)
Parga (Guitiriz)
A Laguna (Albergue) (Friol)
Coto (Igrexa Anxeriz) (Friol)
Preguntes i respostes freqüents de XG681TB
A quina hora comença a funcionar XG681TB bus?
XG681TB bus comença a funcionar a les 14:00 els dimecres, dijous.
A quina hora deixa de funcionar XG681TB bus?
XG681TB bus deixa d'operar a les 14:00 els dimecres, dijous.
A quina hora arriba XG681TB bus?
Quan arriba la Servizo escolar TES+BUS A Demanda - CHAMAR 988 687 800 ou bus.gal bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Servizo escolar TES+BUS A Demanda - CHAMAR 988 687 800 ou bus.gal bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un XG681TB bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la XG681TB bus parada més propera.
XG681TB bus horari
XG681TB bus ruta funciona els dilluns, dimarts, dimecres, dijous. Horaris regulars: 15:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 15:00 | Sortida Única |
dt. | 15:00 | Sortida Única |
dc. | 14:00 | Sortida Única |
dj. | 14:00 | Sortida Única |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Monbus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a XG681TB (des de Ies Poeta Díaz Castro (Guitiriz)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de XG681TB (06: Ies Poeta Díaz Castro → Coto (Anxeriz)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Monbus.
XG681TB línia bus tarifa
Monbus XG681TB (06: Ies Poeta Díaz Castro → Coto (Anxeriz)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Monbus, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Monbus.
XG681TB (Monbus)
La primera parada de la ruta XG681TB bus és Ies Poeta Díaz Castro (Guitiriz) i la darrera parada és Coto (Igrexa Anxeriz) (Friol). XG681TB (06: Ies Poeta Díaz Castro → Coto (Anxeriz)) està operatiu durant dilluns, dimarts, dimecres, dijous.
Informació addicional: XG681TB té 6 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 31 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Monbus rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el XG681TB bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la XG681TB de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia XG681TB en temps real bus
Monitora la línia XG681TB (06: Ies Poeta Díaz Castro → Coto (Anxeriz)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia XG681TB bus o una aplicació de seguiment Monbus bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Monbus o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Monbus i qualsevol bus, inclosa la línia XG681TB, a Vigo
Línies de Monbus a Vigo
- XG80412 - Santiago (Est. Intermodal) - Negreira - Serra de Outes / Santa Comba/ Horaris
- XG622TB - Servizo Tes+Bus - A DEMANDA - CHAMAR 988 687 800/ Horaris
- XG81748/49 - Vigo - Pontevedra - Lalín - Lugo/ Horaris
- XG64021/22 - Cedeira - Cariño/ Horaris
- XG81747 - A Toxa - O Grove - Cambados - Vilagarcía - Santiago/ Horaris
- XG81301 - Cee - Lariño/ Horaris
- XG62401 - A Xunqueira (Pontevedra) - Soutomaior - Pazos de Borbén/ Horaris
- GROBUS - O Grove - San Vicente - O Grove/ Horaris
- XG62803 - Pontevedra - Xeve - Fontáns/ Horaris
- XG89010 - Lugo E.A. - San Xoán do Campo/ Horaris
- XG62122 - Servizo a Chenlo (O Porriño)/ Horaris
- XG89004 - Av. das Américas - Ramil (Xiro)/ Horaris
- XG89005 - Av. das Américas - Sta. María Alta - Astariz/ Horaris
- XG817OV - A Coruña - Santiago - Lalín - Ourense - Verín/ Horaris
- XG81751 - A Coruña E.A. - ✈️ (LCG) Aeroporto Alvedro - ✈️ (SCQ) Aeroporto Lavacolla/ Horaris
- XG61440 - Verín - Progo/ Horaris
- XG817FI - A Coruña - Santiago - Noia - Muros - Cee - Fisterra/ Horaris
- XG84751 - Santiago (Est. Intermodal) - Noia - Porto do Son - Ribeira/ Horaris
- XG64023 - Ortigueira - Cariño/ Horaris
- XG80719 - Santiago (r/ Rosa) - Polígono Novo Milladoiro - A Grela/ Horaris