XG811-01/02/04/06 línia
Santiago (Est. Intermodal) - Portomouro - Carballo (Est. autobuses)
UTE Galicia
UTE Galicia XG811-01/02/04/06 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La XG811-01/02/04/06 bus (Santiago (San Lázaro - Hosp. Clínico)) té 54 parades, surt de Carballo - Estación de Autobuses i acaba a Avenida Mestra Victoria Míguez - Fronte Ao Hospital Clínico.
La previsió d'horari de XG811-01/02/04/06 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 06:30. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les XG811-01/02/04/06 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Santiago (San Lázaro - Hosp. Clínico) (54 parades)
Carballo - Estación de Autobuses
Av. da Milagrosa, Igrexa (Carballo)
A Brea (Carballo)
A Ponte Rosende (Carballo)
Vivente (Carballo)
Vivente de Arriba (Carballo)
Santa María de Ardaña (Carballo)
Pista A Quintáns (Carballo)
Barís (Carballo)
O Campo (Carballo)
A Canosa (Carballo)
A Canosa (Carballo)
O Pego (Carballo)
A Braña (Carballo)
Casaldares (Carballo)
Pista A Casais (Carballo)
Taboada (Carballo)
A Granxa (Carballo)
A Pereiriña (Carballo)
Sabadín (Carballo)
Montealegre (Tordoia)
Pista A Pousadoiro (Tordoia)
O Empalme (Tordoia)
Brandoñas (Tordoia)
O Foxo (Val do Dubra)
O Campo de Rial (Val do Dubra)
A Mexerica (Val do Dubra)
Monte Cagón - Bembibre (Val do Dubra)
Casa do Concello - Bembibre (Val do Dubra)
Rúa Arcai - Bembibre (Val do Dubra)
Pista A Reboredo (Val do Dubra)
Dp-1914 - C. Pista A Cornes (Val do Dubra)
Estr. Dp-1914 - Fronte A Parrillada A Cabaña (Val do Dubra)
Pista A Insua (Val do Dubra)
A Lesta (Val do Dubra)
Portomouro (Val do Dubra)
Portomouro (Val do Dubra)
Sobrepontes - Portomouro (Val do Dubra)
Belén (Santiago)
Pormar (Santiago)
O Roxido (Santiago)
Ameixenda - O Mercuto (Ames)
Roán (Santiago)
Cruce de Brins (Santiago)
Pardaces de Arriba - Estrada Dp-0701
Queiroal - Estrada Dp-0701
Queiroal, 89
Avenida de Castelao - Ciencias da Comunicación
Avenida Xoán XXIII - Dársena Autobuses (Santiago)
San Caetano - Igrexa
San Lázaro, 28
Hórreo - Fronte Á Estación Intermodal
Avenida Mestre Mateo - Campus Sur
Avenida Mestra Victoria Míguez - Fronte Ao Hospital Clínico
Preguntes i respostes freqüents de XG811-01/02/04/06
A quina hora comença a funcionar XG811-01/02/04/06 bus?
XG811-01/02/04/06 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar XG811-01/02/04/06 bus?
XG811-01/02/04/06 bus deixa d'operar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba XG811-01/02/04/06 bus?
Quan arriba la Santiago (Est. Intermodal) - Portomouro - Carballo (Est. autobuses) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Santiago (Est. Intermodal) - Portomouro - Carballo (Est. autobuses) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un XG811-01/02/04/06 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la XG811-01/02/04/06 bus parada més propera.
XG811-01/02/04/06 bus horari
XG811-01/02/04/06 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 06:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 | Sortida Única |
dt. | 06:30 | Sortida Única |
dc. | 06:30 | Sortida Única |
dj. | 06:30 | Sortida Única |
dv. | 06:30 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
UTE Galicia bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a XG811-01/02/04/06 (des de Carballo - Estación de Autobuses), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de XG811-01/02/04/06 (Santiago (San Lázaro - Hosp. Clínico)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació UTE Galicia.
XG811-01/02/04/06 línia bus tarifa
UTE Galicia XG811-01/02/04/06 (Santiago (San Lázaro - Hosp. Clínico)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre UTE Galicia, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de UTE Galicia.
XG811-01/02/04/06 (UTE Galicia)
La primera parada de la ruta XG811-01/02/04/06 bus és Carballo - Estación de Autobuses i la darrera parada és Avenida Mestra Victoria Míguez - Fronte Ao Hospital Clínico. XG811-01/02/04/06 (Santiago (San Lázaro - Hosp. Clínico)) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: XG811-01/02/04/06 té 54 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 87 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona UTE Galicia rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el XG811-01/02/04/06 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la XG811-01/02/04/06 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia XG811-01/02/04/06 en temps real bus
Monitora la línia XG811-01/02/04/06 (Santiago (San Lázaro - Hosp. Clínico)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia XG811-01/02/04/06 bus o una aplicació de seguiment UTE Galicia bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a UTE Galicia o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a UTE Galicia i qualsevol bus, inclosa la línia XG811-01/02/04/06, a Vigo
XG811-01/02/04/06 - Indicacions alternatives
Línies de UTE Galicia a Vigo
- XG63206 - Carballo - Cerceda/ Horaris
- XG632TB - SERVIZO TES+BUS A Demanda - CHAMAR 988 687 800/ Horaris
- XG81107 - Santiago (CEIP das Fontiñas / E.I.) - Portomouro - Buxán/ Horaris
- XG845TB - SERVIZO TES+BUS (Escolar) A Demanda - CHAMAR 988 687 800/ Horaris
- XG63209 - Carballo - A Laracha - A DEMANDA, CHAMAR 988 687 800/ Horaris
- XG63204 - Carballo - Rial - A DEMANDA, CHAMAR 988 687 800/ Horaris
- XG63205 - Carballo - Pontepedra/ Horaris
- XG63212 - Circular Carballo - Berdillo/ Horaris
- XG63211 - Carballo - A Piña (Sofán)/ Horaris
- XG63210 - Carballo - Vilardefrancos (A DEMANDA - CHAMAR 988 687 800)/ Horaris
- XG811-10/11/12 - Santiago (Est. Intermodal) - Portomouro - Santa Comba - Baio - Vimianzo/ Horaris
- XG63207 - Carballo - Troiáns/ Horaris
- XG63201 - Carballo - Cerceda - A DEMANDA - CHAMAR 988 687 800/ Horaris
- XG63208 - Carballo - Troiáns de Abaixo/ Horaris
- XG811-08/09 - Santiago (CEIP das Fontiñas / E.I.) - Trazo - Pontepedra/ Horaris