XG843OU línia
A Coruña
Arriva
Arriva XG843OU bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La XG843OU bus (A Coruña) té 80 parades, surt de Ourense-Estación de Autobuses Intermodal i acaba a A Coruña E.A. (Chegadas).
Tria qualsevol entre les XG843OU bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: A Coruña (80 parades)
Ourense-Estación de Autobuses Intermodal
Gustei III (Coles)
Cambeo (Coles)
Penasalbas (Villamarín)
Gándaralonga (Villamarín)
A Pena (Saída Pobo) (Villamarín)
O Pino (Villamarín)
A Rampa da Pica (Villamarín)
Pitón 2 (Villamarín)
Pitón (Villamarín)
Toldavia (Villamarín)
Lonvagueira (Carballedo)
Casares (Carballedo)
A Barrela (Carballedo)
Estivada (Carballedo)
Pradeda (Carballedo)
Pereira (Chantada)
Soilán (Chantada)
Chantada - Estación de Autobuses
Vilela (Chantada)
Subestación (Chantada)
Rabelas (Chantada)
Pedrafita (Chantada)
Alto de San Roque (Chantada)
San Xulián (Taboada)
Moureda (Taboada)
Avenida de Lugo (Taboada)
San Martiño (Taboada)
O Bispo-Mesón (Chantada)
O Bispo (Monterroso)
Goimil (Monterroso)
Seixo (Monterroso)
Av. Xeneral Salgado (Monterroso)
Moreira (Monterroso)
San Lorenzo (Monterroso)
Pedraza (Monterroso)
Gundín (Monterroso)
Vilareda (Palas de Rei)
Gresulfe (Palas de Rei)
Carballal (Palas de Rei)
San Pedro (Palas de Rei)
Orosa (Palas de Rei)
Leboreiro (Melide)
Polígono de Melide (Melide)
O Coto (Palas de Rei)
Saa (Palas de Rei)
A Pataqueira (Palas de Rei)
Av. de Ourense (Palas de Rei)
Terra de Melide (Melide)
Ronda da Coruña - Priorada (Melide)
Trasmundi (Melide)
Zas de Rei (Melide)
Zas de Rei 2 (Melide)
Parafita (Melide)
Areeira (Boimorto)
Corneda (Boimorto)
Dormea (Boimorto)
Os Ánxeles (Boimorto)
As Corredoiras (Boimorto)
Cruce do Hospital (Sobrado)
Présaras (Vilasantar)
Os Condes (Vilasantar)
Os Loureiros (Vilasantar)
(Baixo Demanda) Sesmonde (Vilasantar)
A Raia (Curtis)
Trasanquelos, Ponte (Cesuras)
Regueira (Oza-Cesuras)
Coiroa (Oza-Cesuras)
Burricios (Oza Dos Rios)
Burricios (Cruce Enxertado)
Frais (Oza Dos Rios)
Oza Dos Ríos
Castiñeiro (Oza Dos Rios)
O Castiñeiro (Oza Dos Ríos)
Vilar de Costoia (Oza Dos Rios)
Porzomillos (Oza Dos Ríos)
Santa Cruz de Mondoi (Oza-Cesuras)
Alfonso Molina, Xuxán (Interurbano)
Alfonso Molina,Matogrande F/ Carrefour (Interurbano) - (A Coruña)
A Coruña E.A. (Chegadas)
Preguntes i respostes freqüents de XG843OU
A quina hora comença a funcionar XG843OU bus?
XG843OU bus comença a funcionar a les 06:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar XG843OU bus?
XG843OU bus deixa d'operar a les 19:00 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba XG843OU bus?
Quan arriba la A Coruña bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de A Coruña bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un XG843OU bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la XG843OU bus parada més propera.
XG843OU bus horari
XG843OU bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:00 - 19:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:00 - 19:00 | 216 - 312 |
dt. | 06:00 - 19:00 | 216 - 312 |
dc. | 06:00 - 19:00 | 216 - 312 |
dj. | 06:00 - 19:00 | 216 - 312 |
dv. | 06:00 - 19:00 | 216 - 312 |
ds. | 11:00 - 19:00 | 216 - 264 |
dg. | 11:00 - 19:00 | 216 - 264 |
Arriva bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a XG843OU (des de Ourense-Estación de Autobuses Intermodal), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de XG843OU (A Coruña) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Arriva.
XG843OU línia bus tarifa
Arriva XG843OU (A Coruña) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Arriva, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Arriva.
XG843OU (Arriva)
La primera parada de la ruta XG843OU bus és Ourense-Estación de Autobuses Intermodal i la darrera parada és A Coruña E.A. (Chegadas). XG843OU (A Coruña) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: XG843OU té 80 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 169 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Arriva rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el XG843OU bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la XG843OU de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia XG843OU en temps real bus
Monitora la línia XG843OU (A Coruña) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia XG843OU bus o una aplicació de seguiment Arriva bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Arriva o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Arriva i qualsevol bus, inclosa la línia XG843OU, a Vigo
XG843OU - Indicacions alternatives
Línies de Arriva a Vigo
- XG639TB - SERVIZO TES+BUS A Demanda - CHAMAR 988 687 800 ou bus.gal/ Horaris
- XG84305 - Entrexardíns-Ourense E.I./ Horaris
- XG63501 - Ferrol - Burela/ Horaris
- XG63503 - A Coruña E.A. - HULA - Lugo E.A. (Directo)/ Horaris
- XG84820 - Carballo E.A. - Laxe/ Horaris
- XG633 - Viveiro (Rex. Prop.) - Ribadeo/ Horaris
- XG84304 - Ourense E.I.-A Coruña E.A. (Directo por A-6 en Sta.Cruz Mondoi)/ Horaris
- XG84821 - Muxía - Vimianzo - A Coruña E.A. (Directo dende Carballo)
- XG63325 - Trabada - Burela E.A./ Horaris
- XG63601 - Lugo - Friol (Por Vilalvite)/ Horaris
- XG84837 - A Coruña E.A. - Corme - Muxía (Directo ata Carballo)
- A - Insua - Paderne/ Horaris
- XG635 - Lugo - Ribadeo/ Horaris
- XG848CL - Carballo - Malpica/Pazos - Corme - Laxe/ Horaris
- XG84822 - A Coruña E.A.-Cabo de Fisterra (Directo ata Carballo)
- XG63621 - Hospital HULA - Friol - Parga/ Horaris
- XG848CN - A Coruña - Caión - Castrillón/ Horaris
- C - Paderne de Abaixo - Escola de Areas/ Horaris
- XG63606 - Lugo - Vilalba/ Horaris