107 - Estación De Gáldar (Andén 5)→Cruce El Brezal Horari
Horari de dilluns a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Estación De Gáldar (Andén 5) | 9:30 |
Rojas | 9:31 |
Becerril Sur 1 | 9:31 |
Becerril Sur 2 | 9:31 |
Lomo Guillén | 9:33 |
Guía | 9:33 |
Instituto De Guía | 9:34 |
Cruce De La Atalaya De Guía | 9:35 |
Albercón De La Virgen | 9:36 |
Albercón De La Virgen | 9:36 |
El Gallinero | 9:37 |
Llanos De San Juan | 9:38 |
San Juan | 9:39 |
Unelco | 9:39 |
La Dehesa | 9:40 |
El Pozo | 9:41 |
Cruce De Montaña Alta | 9:42 |
El Paso | 9:43 |
Paseo Mª De Los Santos | 9:44 |
Calabozo Y Paso | 9:45 |
Casa Aguilar | 9:46 |
Casa Juan García | 9:47 |
El Palmital | 9:47 |
El Hormiguero | 9:48 |
Surtidor Del Palmital | 9:48 |
Subida A Santa Cristina | 9:49 |
Casa Ceverino | 9:49 |
Campamento El Brezal | 9:50 |
Barranco Frío | 9:50 |
Entrada A Molino | 9:51 |
Domingo Benítez | 9:51 |
Santa Cristina | 9:52 |
Juan Melián | 9:53 |
Camino Cruzado | 9:54 |
Cruce De Santa Cristina | 9:54 |
Risco La Aguililla | 9:55 |
Pozo Pedro Moreno | 9:56 |
Montaña Alta | 9:56 |
C.P. Piedra Molino | 9:57 |
El Torreón | 9:57 |
Campo De Fútbol Juan Y Miguel | 9:58 |
Vertedero | 9:59 |
Cruce El Brezal | 9:59 |
Horari de GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L. bus - 107 (Estación De Gáldar (Andén 5)→Cruce El Brezal)
L'horari GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L. bus de la ruta 107, Estación De Gáldar (Andén 5)→Cruce El Brezal, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación De Gáldar (Andén 5) estació a Cruce El Brezal estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L..