107 - Fagajesto→Gáldar Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Fagajesto | 7:00 |
Asociación De Vecinos | 7:01 |
Cruce De Fagajesto | 7:04 |
Barranco Valerón | 7:04 |
Llano Lucena | 7:06 |
Cruce El Brezal | 7:11 |
Vertedero | 7:11 |
Campo De Fútbol Juan Y Miguel | 7:12 |
El Torreón | 7:12 |
C.P. Piedra Molino | 7:12 |
Montaña Alta | 7:13 |
Pozo Pedro Moreno | 7:14 |
Risco La Aguililla | 7:15 |
Cruce Santa Cristina | 7:15 |
Casa Nicasio | 7:15 |
Hoya Del Pedregal | 7:16 |
Los Pinos | 7:17 |
El Junquillo | 7:17 |
Verdejo | 7:18 |
Verdejo | 7:19 |
Cruce Lomo Bascamao | 7:20 |
El Frontón | 7:20 |
El Cortijo | 7:21 |
Vergara | 7:22 |
Tres Cruces | 7:23 |
La Dehesilla | 7:23 |
Las Laderas | 7:24 |
Cruce Cuesta Caraballo | 7:25 |
Barranco De La Fuente | 7:26 |
Cruce De Montaña Alta | 7:27 |
El Pozo | 7:27 |
La Dehesa | 7:29 |
Unelco | 7:30 |
San Juan | 7:30 |
Llanos De San Juan | 7:32 |
El Gallinero | 7:33 |
Albercón De La Virgen | 7:34 |
Albercón De La Virgen | 7:35 |
Cruce De La Atalaya De Guía | 7:35 |
Instituto De Guía | 7:36 |
Guía | 7:37 |
Lomo Guillén | 7:38 |
Becerril Norte 1 | 7:39 |
Becerril Norte 2 | 7:39 |
Rojas | 7:40 |
Gáldar | 7:41 |
Horari de GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L. bus - 107 (Fagajesto→Gáldar)
L'horari GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L. bus de la ruta 107, Fagajesto→Gáldar, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Fagajesto estació a Gáldar estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L..