21 - Tacoronte (T)→Tacoronte (T) Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Tacoronte (T) | 8:30 | 10:45 | 12:40 | 14:55 | 17:05 | 20:00 |
Ismael Domínguez | 8:31 | 10:46 | 12:41 | 14:56 | 17:06 | 20:01 |
Polideportivo | 8:32 | 10:48 | 12:43 | 14:57 | 17:08 | 20:02 |
Santa Catalina (T) | 8:34 | 10:50 | 12:44 | 14:58 | 17:09 | 20:04 |
Cementerio | 8:34 | 10:50 | 12:45 | 14:59 | 17:10 | 20:05 |
El Calvario | 8:35 | 10:51 | 12:45 | 15:00 | 17:11 | 20:05 |
El Pole | 8:35 | 10:52 | 12:46 | 15:00 | 17:11 | 20:06 |
Callejón Grande | 8:36 | 10:53 | 12:47 | 15:01 | 17:12 | 20:07 |
Los Perales (T) | 8:38 | 10:54 | 12:48 | 15:04 | 17:13 | 20:08 |
Ernesto Castro | 8:38 | 10:55 | 12:49 | 15:04 | 17:14 | 20:09 |
Parque Mesa Del Mar | 8:39 | 10:56 | 12:50 | 15:06 | 17:15 | 20:10 |
Camino La Arena Cruce | 8:40 | 10:57 | 12:51 | 15:07 | 17:16 | 20:11 |
Guayonje | 8:42 | 10:58 | 12:52 | 15:08 | 17:18 | 20:13 |
Madini | 8:45 | 11:02 | 12:56 | 15:13 | 17:21 | 20:17 |
Playa Mesa Del Mar | 8:46 | 11:03 | 12:57 | 15:14 | 17:22 | 20:18 |
Mesas Del Mar 153 | 8:47 | 11:04 | 12:59 | 15:15 | 17:23 | 20:18 |
El Cruce | 8:48 | 11:05 | 12:59 | 15:16 | 17:23 | 20:19 |
Guayonje | 8:50 | 11:09 | 13:03 | 15:20 | 17:26 | 20:22 |
Camino La Arena | 8:51 | 11:10 | 13:04 | 15:21 | 17:27 | 20:23 |
Parque Mesa Del Mar | 8:53 | 11:11 | 13:06 | 15:22 | 17:28 | 20:25 |
Ernesto Castro | 8:54 | 11:13 | 13:07 | 15:24 | 17:30 | 20:26 |
Los Perales (T) | 8:54 | 11:14 | 13:08 | 15:24 | 17:30 | 20:27 |
Callejón Grande | 8:57 | 11:16 | 13:10 | 15:26 | 17:32 | 20:28 |
Guardia Civil | 8:58 | 11:17 | 13:11 | 15:28 | 17:32 | 20:29 |
El Cristo | 8:59 | 11:18 | 13:12 | 15:29 | 17:33 | 20:29 |
Capitol | 9:00 | 11:19 | 13:14 | 15:30 | 17:35 | 20:31 |
Plaza De La Estación (T) | 9:01 | 11:20 | 13:14 | 15:30 | 17:36 | 20:31 |
Horari de Titsa bus - 21 (Tacoronte (T)→Tacoronte (T))
L'horari Titsa bus de la ruta 21, Tacoronte (T)→Tacoronte (T), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Tacoronte (T) estació a Plaza De La Estación (T) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa.