21 línia
Tacoronte (T)→Tacoronte (T)
Titsa
Titsa 21 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 21 bus (Tacoronte (T)→Tacoronte (T)) té 27 parades, surt de Tacoronte (T) i acaba a Plaza De La Estación (T).
Tria qualsevol entre les 21 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Tacoronte (T)→Tacoronte (T) (27 parades)
Tacoronte (T)
Ismael Domínguez
Polideportivo
Santa Catalina (T)
Cementerio
El Calvario
El Pole
Callejón Grande
Los Perales (T)
Ernesto Castro
Parque Mesa Del Mar
Camino La Arena Cruce
Guayonje
Madini
Playa Mesa Del Mar
Mesas Del Mar 153
El Cruce
Guayonje
Camino La Arena
Parque Mesa Del Mar
Ernesto Castro
Los Perales (T)
Callejón Grande
Guardia Civil
El Cristo
Capitol
Plaza De La Estación (T)
Preguntes i respostes freqüents de 21
A quina hora comença a funcionar 21 bus?
21 bus comença a funcionar a les 08:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 21 bus?
21 bus deixa d'operar a les 20:00 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 21 bus?
Quan arriba la Tacoronte (T)→Tacoronte (T) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Tacoronte (T)→Tacoronte (T) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 21 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 21 bus parada més propera.
21 bus horari
21 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 08:30 - 20:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:30 - 20:00 | 121 - 159 |
dt. | 08:30 - 20:00 | 121 - 159 |
dc. | 08:30 - 20:00 | 121 - 159 |
dj. | 08:30 - 20:00 | 121 - 159 |
dv. | 08:30 - 20:00 | 121 - 159 |
ds. | 08:30 - 20:00 | 121 - 159 |
dg. | 08:30 - 20:00 | 121 - 159 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 21 (des de Tacoronte (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 21 (Tacoronte (T)→Tacoronte (T)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
21 línia bus tarifa
Titsa 21 (Tacoronte (T)→Tacoronte (T)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
21 (Titsa)
La primera parada de la ruta 21 bus és Tacoronte (T) i la darrera parada és Plaza De La Estación (T). 21 (Tacoronte (T)→Tacoronte (T)) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 21 té 27 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 36 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 21 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 21 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 21 en temps real bus
Monitora la línia 21 (Tacoronte (T)→Tacoronte (T)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 21 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 21, a Tenerife
Línies de Titsa a Tenerife
- 348 - PTO. CRUZ<->EL PORTILLO<->CAÑADAS DEL TEIDE/ Horaris
- 219 - INTERCAMBIADOR-> EL CARDONAL->TACO->SAN MATIAS/ Horaris
- 608 - LANZADERA ULL: LOS REALEJOS - CAMPUS GUAJARA/ Horaris
- 343 - PTO. CRUZ <->LOS CRISTIANOS(Por Aeropuertos Norte y Sur)(express)/ Horaris
- 494 - GUÍA DE ISORA (C/ DEl CAMPO)-> LOS GIGANTES (POR PIEDRA HINCADA)/ Horaris
- 923 - MUELLE NORTE -> RAMBLAS -> MORADITAS (PARTE BAJA)/ Horaris
- 467 - COSTA ADEJE -> LAS GALLETAS ->POR LOS CRISTIANOS/ Horaris
- 10 - SANTA CRUZ - AEROPUERTO TENERIFE SUR/ Horaris
- 369 - BUENAVISTA - PUNTA DE TENO/ Horaris
- 460 - ICOD DE LOS VINOS -> COSTA ADEJE - POR GUÍA DE ISORA/ Horaris
- 901 - INTERCAMBIADOR - B.SALUD (CUESTA PIEDRA) (POR MIRAFLORES RAMON Y CAJAL)/ Horaris
- 101 - LA LAGUNA -> LA OROTAVA(POR CTRA.GENENERAL)/ Horaris
- 972 - INTERCAMBIADOR - B. SALUD (CUESTA PIEDRA) (NOCTURNO)/ Horaris
- 12 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL - POR ZONA CENTRO DE TACORONTE/ Horaris
- 346 - ESTACIÓN LA OROTAVA - AGUAMANSA/ Horaris
- 121 - GÜIMAR->ARAFO->POLÍGONO DE GÜIMAR->CANDELARIA/ Horaris
- 142 - SANTA CRUZ -> URB. AÑAZA-> URB. ACORÁN-> BARRANCO HONDO/ Horaris
- 275 - INTERCAMBIADOR - LAS CARBONERAS - TABORNO/ Horaris
- 55 - LA LAGUNA -> BCO.GRANDE- POR GENETO/ Horaris
- 224 - INTERCAMBIADOR-V.GUERRA-TEJINA POR EL BOQUERON-PTA. DEL HIDALGO/ Horaris