345 - Puerto De La Cruz→El Velo Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Puerto De La Cruz | 5:55 | 6:45 | 7:45 | 18:45 | 19:45 | 20:45 | 22:10 |
El Risco | 5:56 | 6:46 | 7:47 | 18:46 | 19:46 | 20:47 | 22:11 |
Tucán | 5:57 | 6:47 | 7:48 | 18:48 | 19:48 | 20:48 | 22:13 |
La Paz | 5:57 | 6:48 | 7:48 | 18:49 | 19:49 | 20:49 | 22:14 |
Puente Del Botánico (T) | 5:58 | 6:49 | 7:50 | 18:51 | 19:52 | 20:51 | 22:16 |
El Durazno | 5:59 | 6:50 | 7:51 | 18:52 | 19:53 | 20:52 | 22:17 |
El Canario (T) | 5:59 | 6:51 | 7:52 | 18:53 | 19:54 | 20:53 | 22:17 |
Enlace El Rincón | 6:01 | 6:51 | 7:53 | 18:54 | 19:55 | 20:54 | 22:19 |
El Ramal | 6:04 | 6:53 | 7:55 | 18:56 | 19:57 | 20:56 | 22:20 |
Nelson Mandela | 6:04 | 6:54 | 7:55 | 18:57 | 19:57 | 20:56 | 22:21 |
Estación La Orotava (T) | 6:06 | 6:55 | 7:56 | 18:57 | 19:58 | 20:58 | 22:22 |
Sor Soledad Cobián | 6:07 | 7:08 | 8:00 | 18:59 | 20:05 | 21:03 | 22:28 |
La Torrita | 6:08 | 7:09 | 8:01 | 18:59 | 20:06 | 21:05 | 22:29 |
El Recodo | 6:09 | 7:10 | 8:02 | 19:00 | 20:07 | 21:06 | 22:30 |
Cañada Baja | 6:10 | 7:10 | 8:02 | 19:00 | 20:08 | 21:06 | 22:31 |
El Taxista | 6:11 | 7:11 | 8:03 | 19:01 | 20:09 | 21:07 | 22:32 |
Los Pinos (T) | 6:12 | 7:11 | 8:03 | 19:01 | 20:09 | 21:08 | 22:33 |
Gran Tarajal | 6:12 | 7:11 | 8:04 | 19:02 | 20:10 | 21:09 | 22:34 |
Cañada Alta (T) | 6:13 | 7:12 | 8:05 | 19:02 | 20:11 | 21:10 | 22:35 |
La Abejera (T) | 6:34 | 7:12 | 8:05 | 19:03 | 20:11 | 21:10 | 22:35 |
Hacienda Perdida | 6:34 | 7:13 | 8:06 | 19:03 | 20:12 | 21:10 | 22:35 |
El Sauce | 6:35 | 7:14 | 8:07 | 19:04 | 20:13 | 21:12 | 22:37 |
Planta Vieja (T) | 6:36 | 7:15 | 8:08 | 19:05 | 20:14 | 21:13 | 22:38 |
Barroso | 6:36 | 7:15 | 8:09 | 19:05 | 20:15 | 21:14 | 22:39 |
Fiesco | 6:37 | 7:16 | 8:09 | 19:06 | 20:15 | 21:14 | 22:39 |
Horizonte | - | - | - | 19:08 | - | - | - |
Cominos | - | - | - | 19:08 | - | - | - |
Ermita Pinolere | - | - | - | 19:09 | - | - | - |
Bebederos | 6:38 | 7:16 | 8:10 | 19:11 | 20:15 | 21:15 | 22:40 |
Los Tres Pinos | 6:39 | 7:17 | 8:10 | 19:12 | 20:16 | 21:17 | 22:41 |
El Gallo (T) | 6:39 | 7:17 | 8:11 | 19:12 | 20:17 | 21:17 | 22:41 |
Sauce Alto | 6:40 | 7:18 | 8:11 | 19:13 | 20:18 | 21:18 | 22:42 |
La Barca | 6:41 | 7:19 | 8:12 | 19:14 | 20:19 | 21:19 | 22:43 |
Mirador | 6:41 | 7:19 | 8:13 | 19:14 | 20:20 | 21:20 | 22:44 |
Camino De Chasna (T) | 6:41 | 7:20 | 8:14 | 19:15 | 20:20 | 21:20 | 22:44 |
Chasna | 6:42 | 7:20 | 8:14 | 19:15 | 20:21 | 21:21 | 22:45 |
El Balayo | 6:43 | 7:21 | 8:14 | 19:16 | 20:22 | 21:22 | 22:45 |
Don Casiano (T) | 6:43 | 7:21 | 8:15 | 19:16 | 20:22 | 21:22 | 22:46 |
La Cochera (T) | 6:44 | 7:22 | 8:16 | 19:17 | 20:23 | 21:23 | 22:47 |
Lomo De Los Pastores | 6:45 | 7:23 | 8:17 | 19:18 | 20:24 | 21:24 | 22:47 |
Cruz De Tea | 6:45 | 7:23 | 8:18 | 19:18 | 20:24 | 21:24 | 22:48 |
Gallo Alto | 6:45 | 7:23 | 8:18 | 19:18 | 20:24 | 21:24 | 22:48 |
Doña Ana | 6:45 | 7:24 | 8:18 | 19:19 | 20:24 | 21:25 | 22:48 |
La Morra | 6:46 | 7:24 | 8:18 | 19:19 | 20:25 | 21:25 | 22:49 |
Casa Forestal | 6:46 | 7:24 | 8:19 | 19:19 | 20:25 | 21:25 | 22:49 |
El Velo | 6:47 | 7:24 | 8:19 | 19:20 | 20:25 | 21:25 | 22:50 |
Horari de diumenge i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Puerto De La Cruz | 5:55 | 6:45 | 7:45 | 18:45 | 20:45 | 22:10 |
El Risco | 5:56 | 6:46 | 7:47 | 18:46 | 20:47 | 22:11 |
Tucán | 5:57 | 6:47 | 7:48 | 18:48 | 20:48 | 22:12 |
La Paz | 5:57 | 6:48 | 7:48 | 18:49 | 20:49 | 22:14 |
Puente Del Botánico (T) | 5:58 | 6:49 | 7:50 | 18:51 | 20:51 | 22:16 |
El Durazno | 5:59 | 6:50 | 7:51 | 18:52 | 20:52 | 22:17 |
El Canario (T) | 5:59 | 6:51 | 7:52 | 18:53 | 20:53 | 22:18 |
Enlace El Rincón | 6:01 | 6:52 | 7:53 | 18:54 | 20:54 | 22:19 |
El Ramal | 6:04 | 6:53 | 7:55 | 18:56 | 20:56 | 22:20 |
Nelson Mandela | 6:04 | 6:54 | 7:55 | 18:57 | 20:56 | 22:21 |
Estación La Orotava (T) | 6:06 | 6:55 | 7:56 | 18:57 | 20:58 | 22:23 |
Sor Soledad Cobián | 6:07 | 7:08 | 8:00 | 18:59 | 21:03 | 22:28 |
La Torrita | 6:08 | 7:09 | 8:01 | 18:59 | 21:05 | 22:30 |
El Recodo | 6:09 | 7:10 | 8:02 | 19:00 | 21:06 | 22:31 |
Cañada Baja | 6:10 | 7:10 | 8:02 | 19:00 | 21:06 | 22:32 |
El Taxista | 6:11 | 7:11 | 8:03 | 19:01 | 21:07 | 22:33 |
Los Pinos (T) | 6:12 | 7:11 | 8:03 | 19:01 | 21:08 | 22:33 |
Gran Tarajal | 6:12 | 7:11 | 8:04 | 19:02 | 21:09 | 22:34 |
Cañada Alta (T) | 6:13 | 7:12 | 8:05 | 19:02 | 21:10 | 22:35 |
La Abejera (T) | 6:34 | 7:12 | 8:05 | 19:03 | 21:10 | 22:36 |
Hacienda Perdida | 6:34 | 7:13 | 8:06 | 19:03 | 21:10 | 22:36 |
El Sauce | 6:35 | 7:14 | 8:07 | 19:04 | 21:12 | 22:38 |
Planta Vieja (T) | 6:36 | 7:15 | 8:08 | 19:05 | 21:13 | 22:39 |
Barroso | 6:36 | 7:16 | 8:09 | 19:05 | 21:14 | 22:40 |
Fiesco | 6:37 | 7:16 | 8:09 | 19:06 | 21:14 | 22:40 |
Horizonte | - | - | - | 19:08 | - | - |
Cominos | - | - | - | 19:08 | - | - |
Ermita Pinolere | - | - | - | 19:09 | - | - |
Bebederos | 6:38 | 7:16 | 8:10 | 19:11 | 21:15 | 22:41 |
Los Tres Pinos | 6:39 | 7:17 | 8:10 | 19:12 | 21:17 | 22:42 |
El Gallo (T) | 6:39 | 7:17 | 8:11 | 19:12 | 21:17 | 22:42 |
Sauce Alto | 6:40 | 7:18 | 8:11 | 19:13 | 21:18 | 22:43 |
La Barca | 6:41 | 7:19 | 8:12 | 19:14 | 21:19 | 22:44 |
Mirador | 6:41 | 7:20 | 8:13 | 19:14 | 21:20 | 22:45 |
Camino De Chasna (T) | 6:41 | 7:20 | 8:14 | 19:15 | 21:20 | 22:45 |
Chasna | 6:42 | 7:21 | 8:14 | 19:15 | 21:21 | 22:46 |
El Balayo | 6:43 | 7:21 | 8:14 | 19:16 | 21:22 | 22:46 |
Don Casiano (T) | 6:43 | 7:22 | 8:15 | 19:16 | 21:22 | 22:47 |
La Cochera (T) | 6:44 | 7:23 | 8:16 | 19:17 | 21:23 | 22:48 |
Lomo De Los Pastores | 6:45 | 7:23 | 8:17 | 19:18 | 21:24 | 22:48 |
Cruz De Tea | 6:45 | 7:24 | 8:18 | 19:18 | 21:24 | 22:49 |
Gallo Alto | 6:45 | 7:24 | 8:18 | 19:18 | 21:25 | 22:49 |
Doña Ana | 6:45 | 7:24 | 8:18 | 19:19 | 21:25 | 22:49 |
La Morra | 6:46 | 7:24 | 8:18 | 19:19 | 21:25 | 22:49 |
Casa Forestal | 6:46 | 7:25 | 8:19 | 19:19 | 21:25 | 22:50 |
El Velo | 6:47 | 7:25 | 8:19 | 19:20 | 21:26 | 22:51 |
Horari de Titsa bus - 345 (Puerto De La Cruz→El Velo)
L'horari Titsa bus de la ruta 345, Puerto De La Cruz→El Velo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Puerto De La Cruz estació a El Velo estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa. Actualitzem l'horari de 345, de Puerto De La Cruz a La Orotava, cada dia a mitjanit.