358 - El Ceoro→Ies Lucas Martín Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
El Ceoro | 7:40 |
El Moleiro | 7:40 |
Penichet | 7:41 |
La Tablada | 7:42 |
Achinech | 7:43 |
Lomo Blanco | 7:44 |
La Ladera | 7:45 |
El Paredon | 7:46 |
Fray Cristobal Oramas | 7:47 |
Colegio Julio Delgado | 7:47 |
Ies Lucas Martín | 7:50 |
Horari de Titsa bus - 358 (El Ceoro→Ies Lucas Martín)
L'horari Titsa bus de la ruta 358, El Ceoro→Ies Lucas Martín, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de El Ceoro estació a Ies Lucas Martín estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa.