358 línia
El Ceoro→Ies Lucas Martín
Titsa
Titsa 358 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 358 bus (El Ceoro→Ies Lucas Martín) té 11 parades, surt de El Ceoro i acaba a Ies Lucas Martín.
La previsió d'horari de 358 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 07:40. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 358 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: El Ceoro→Ies Lucas Martín (11 parades)
El Ceoro
El Moleiro
Penichet
La Tablada
Achinech
Lomo Blanco
La Ladera
El Paredon
Fray Cristobal Oramas
Colegio Julio Delgado
Ies Lucas Martín
Preguntes i respostes freqüents de 358
A quina hora comença a funcionar 358 bus?
358 bus comença a funcionar a les 07:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 358 bus?
358 bus deixa d'operar a les 07:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 358 bus?
Quan arriba la El Ceoro→Ies Lucas Martín bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de El Ceoro→Ies Lucas Martín bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 358 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 358 bus parada més propera.
358 bus horari
358 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:40
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:40 | Sortida Única |
dt. | 07:40 | Sortida Única |
dc. | 07:40 | Sortida Única |
dj. | 07:40 | Sortida Única |
dv. | 07:40 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 358 (des de El Ceoro), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 358 (El Ceoro→Ies Lucas Martín) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
358 línia bus tarifa
Titsa 358 (El Ceoro→Ies Lucas Martín) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
358 (Titsa)
La primera parada de la ruta 358 bus és El Ceoro i la darrera parada és Ies Lucas Martín. 358 (El Ceoro→Ies Lucas Martín) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 358 té 11 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 11 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 358 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 358 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 358 en temps real bus
Monitora la línia 358 (El Ceoro→Ies Lucas Martín) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 358 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 358, a Tenerife
358 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 127 - GÜIMAR -> CANDELARIA -> BCO.HONDO -> IGUESTE -> ARAYA -> GÜIMAR/ Horaris
- 52 - LA LAGUNA -> LAS TOSCAS->POR EL SOCORRO/ Horaris
- 482 - LOS CRISTIANOS->VILAFLOR- POR ARONA/ Horaris
- 909 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO DE LA ALEGRÍA/ Horaris
- 390 - PUERTO DE LA CRUZ -> REALEJO ALTO - POR LA MONTAÑA/ Horaris
- 473 - LOS CRISTIANOS-> LOS GIGANTES- POR ADEJE/ Horaris
- 905 - MUELLE NORTE - OFRA/ Horaris
- 417 - COSTA ADEJE -> GUÍA DE ISORA/ Horaris
- 463 - GRANADILLA-LOS BLANQUITOS-CHIMICHE/ Horaris
- 357 - ESTACIÓN DE ICOD->AVDA.PRÍNCIPES DE ESPAÑA->HOSPITAL DEL NORTE/ Horaris
- 467 - COSTA ADEJE -> LAS GALLETAS ->POR LOS CRISTIANOS/ Horaris
- 369 - BUENAVISTA - PUNTA DE TENO/ Horaris
- 914 - INTERCAMBIADOR -> PLAZA WEYLER-> C/EL PILAR->PLAZA DE ESPAÑA -> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 23 - TACORONTE -> EL PRIS - POR EL CALVARIO Y GUAYONJE/ Horaris
- 376 - LAS DEHESAS-PLAYA DE EL RINCÓN-LAS DEHESAS/ Horaris
- 126 - CANDELARIA - GUAJARA(UNIVERSIDAD) - H.U. LA CANDELARIA - INTERCAMBIADOR SC/ Horaris
- 484 - GRANADILLA ->LAS CHAFIRAS/ Horaris
- 15 - SANTA CRUZ - LA LAGUNA(Express)/ Horaris
- 224 - INTERCAMBIADOR-V.GUERRA-TEJINA POR EL BOQUERON-PTA. DEL HIDALGO/ Horaris
- 351 - PTO. DE LA CRUZ -> OROTAVA/ Horaris