37 - A - Murcia Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
El Bojar | 7:30 | 9:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
El Pino | 7:30 | 9:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Quiosco | 7:31 | 9:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 | 19:31 |
Cementerio | 7:32 | 9:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:32 | 19:32 |
Monte-Azahar | 7:32 | 9:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:32 | 19:32 |
Instituto | 7:33 | 9:33 | 11:33 | 13:33 | 15:33 | 17:33 | 19:33 |
San Francisco | 7:34 | 9:34 | 11:34 | 13:34 | 15:34 | 17:34 | 19:34 |
La Tana | 7:36 | 9:36 | 11:36 | 13:36 | 15:36 | 17:36 | 19:36 |
Hogar Del Pensionista | 7:37 | 9:37 | 11:37 | 13:37 | 15:37 | 17:37 | 19:37 |
Almacén | 7:38 | 9:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 | 17:38 | 19:38 |
Las Casillas | 7:39 | 9:39 | 11:39 | 13:39 | 15:39 | 17:39 | 19:39 |
La Ceña | 7:39 | 9:39 | 11:39 | 13:39 | 15:39 | 17:39 | 19:39 |
Los Tonos | 7:40 | 9:40 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 |
Reguerón | 7:40 | 9:40 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 |
El Papeles | 7:41 | 9:41 | 11:41 | 13:41 | 15:41 | 17:41 | 19:41 |
Los Remolinos | 7:42 | 9:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 | 17:42 | 19:42 |
El Cojo Canales | 7:43 | 9:43 | 11:43 | 13:43 | 15:43 | 17:43 | 19:43 |
El Chuti | 7:44 | 9:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 | 17:44 | 19:44 |
Arnaus | 7:44 | 9:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 | 17:44 | 19:44 |
El Horno | 7:45 | 9:45 | 11:45 | 13:45 | 15:45 | 17:45 | 19:45 |
Plácido | 7:46 | 9:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 | 17:46 | 19:46 |
El Pollo | 7:47 | 9:47 | 11:47 | 13:47 | 15:47 | 17:47 | 19:47 |
Iglesia | 7:47 | 9:47 | 11:47 | 13:47 | 15:47 | 17:47 | 19:47 |
Pescadería | 7:48 | 9:48 | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 |
Carrefour Infante | 7:50 | 9:50 | 11:50 | 13:50 | 15:50 | 17:50 | 19:50 |
Puente Del Hospital | 7:51 | 9:51 | 11:51 | 13:51 | 15:51 | 17:51 | 19:51 |
Palacio de Justicia | 7:53 | 9:53 | 11:53 | 13:53 | 15:53 | 17:53 | 19:53 |
Plaza Cruz Roja | 7:55 | 9:55 | 11:55 | 13:55 | 15:55 | 17:55 | 19:55 |
Horari de TMP - Monbus bus - 37 (A - Murcia)
L'horari TMP - Monbus bus de la ruta 37, A - Murcia, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de El Bojar estació a Plaza Cruz Roja estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'TMP - Monbus.