390 - Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Ayuntamiento El Realejo (T) | 6:30 |
Taoro | 6:33 |
San Benito | 6:34 |
La Trinidad | 6:34 |
Los Molineros | 6:35 |
La Bloquera | 6:36 |
La Zamora | 6:37 |
San Cayetano (T) | 6:38 |
Colegio La Pureza | 6:40 |
La Montaña | 6:40 |
El Cañón | 6:41 |
La Vera | 6:42 |
Polideportivo La Vera | 6:43 |
Las Arenas (T) | 6:44 |
La Pesa | 6:44 |
La Asomada | 6:45 |
Escuela De Turismo (T) | 6:45 |
Taoro | 6:46 |
Puente San Antonio | 6:47 |
Salto El Barranco (T) | 6:47 |
Puerto De La Cruz | 6:49 |
Horari de Titsa bus - 390 (Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz)
L'horari Titsa bus de la ruta 390, Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Ayuntamiento El Realejo (T) estació a Puerto De La Cruz estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa. Actualitzem l'horari de 390, de Los Realejos a Puerto De La Cruz, cada dia a mitjanit.