390 línia
Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz
Titsa
Titsa 390 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 390 bus (Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz) té 21 parades, surt de Ayuntamiento El Realejo (T) i acaba a Puerto De La Cruz.
La previsió d'horari de 390 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 06:30. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 390 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz (21 parades)
Ayuntamiento El Realejo (T)
Taoro
San Benito
La Trinidad
Los Molineros
La Bloquera
La Zamora
San Cayetano (T)
Colegio La Pureza
La Montaña
El Cañón
La Vera
Polideportivo La Vera
Las Arenas (T)
La Pesa
La Asomada
Escuela De Turismo (T)
Taoro
Puente San Antonio
Salto El Barranco (T)
Puerto De La Cruz
Preguntes i respostes freqüents de 390
A quina hora comença a funcionar 390 bus?
390 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 390 bus?
390 bus deixa d'operar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 390 bus?
Quan arriba la Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 390 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 390 bus parada més propera.
390 bus horari
390 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 06:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 | Sortida Única |
dt. | 06:30 | Sortida Única |
dc. | 06:30 | Sortida Única |
dj. | 06:30 | Sortida Única |
dv. | 06:30 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 390 (des de Ayuntamiento El Realejo (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 390 (Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
390 línia bus tarifa
Titsa 390 (Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
390 (Titsa)
La primera parada de la ruta 390 bus és Ayuntamiento El Realejo (T) i la darrera parada és Puerto De La Cruz. 390 (Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 390 té 21 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 19 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 390 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 390 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 390 en temps real bus
Monitora la línia 390 (Ayuntamiento El Realejo (T)→Puerto De La Cruz) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 390 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 390, a Tenerife
390 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 108 - SANTA CRUZ - OROTAVA - REALEJOS/ Horaris
- 348 - PTO. CRUZ<->EL PORTILLO<->CAÑADAS DEL TEIDE/ Horaris
- 382 - PLAZA REYES CATÓLICOS- Bº SAN ANTONIO-POR PLAZA DEL CHARCO Y MERCADO/ Horaris
- 482 - LOS CRISTIANOS->VILAFLOR- POR ARONA/ Horaris
- 381 - PLAZA REYES CATÓLICOS- PUNTA BRAVA(LORO PARQUE)-LA LONGUERA/ Horaris
- 430 - GRANADILLA -> SAN ISIDRO -VILLA DE ARICO-EL PORÍS/ Horaris
- 128 - SANTA CRUZ-LA HIDALGA-ARAFO-GUIMAR/ Horaris
- 353 - CIRCUNVALACIÓN CIRCUNVALACIÓN REALEJOS -> OROTAVA/ Horaris
- 253 - INTERCAMBIADOR -> GUAMASA -> GARIMBA/ Horaris
- 271 - INTERCAMBIADOR -> EL CAMINO-> CRUZ DE ÁLAMOS-> LAS MERCEDES/ Horaris
- 467 - COSTA ADEJE -> LAS GALLETAS ->POR LOS CRISTIANOS/ Horaris
- 363 - PUERTO DE LA CRUZ -> BUENAVISTA ->POR ICOD DE LOS VINOS/ Horaris
- 917 - INTERCAMBIADOR -> VALLESECO(LA QUEBRADA)/ Horaris
- 914 - INTERCAMBIADOR -> PLAZA WEYLER-> C/EL PILAR->PLAZA DE ESPAÑA -> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 418 - ESTACIÓN COSTA ADEJE-LOS CRISTIANOS-VALLE SAN LORENZO/ Horaris
- 21 - TACORONTE ->STA. CATALINA-> PLAYA MESA DEL MAR/ Horaris
- 945 - SANTA CRUZ - SAN ANDRES - IGUESTE DE SAN ANDRÉS/ Horaris
- 416 - GRANADILLA -> LOS CRISTIANOS/ Horaris
- 204 - INT.-P. DEL CRISTO-EL BRONCO-LOMO LARGO-EL RAYO-URB.AGUERE-TRINIDAD-INT./ Horaris