4.1 - Sindicatos (Por Muxa) Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Hula (Ent. Principal) | 8:35 | 10:15 | 13:35 | 16:00 | 20:10 |
Hula (Ent. Persoal) | 8:35 | 10:15 | 13:35 | 16:00 | 20:10 |
N-640 (Tall. López Y Vázquez) | 8:40 | 10:20 | 13:40 | 16:05 | 20:15 |
N-640 (Jorge I) | 8:41 | 10:21 | 13:41 | 16:06 | 20:16 |
N-640 (Grúas Castelao) | 8:42 | 10:22 | 13:42 | 16:07 | 20:17 |
Pista Muxa (Gasolineira Bp) | 8:43 | 10:23 | 13:43 | 16:08 | 20:18 |
Pista Muxa (Cruce Pista Urb.) | 8:43 | 10:23 | 13:43 | 16:08 | 20:18 |
Pista Muxa (Enfte. Nº 8) | 8:44 | 10:24 | 13:44 | 16:09 | 20:19 |
Pista Muxa (Enf. Serradoiro) | 8:45 | 10:25 | 13:45 | 16:10 | 20:20 |
Igrexa Muxa | 8:45 | 10:25 | 13:45 | 16:10 | 20:20 |
Pista Muxa, 40 | 8:46 | 10:26 | 13:46 | 16:11 | 20:21 |
Pista Muxa, 8 | 8:47 | 10:27 | 13:47 | 16:12 | 20:22 |
Urbanización Campiña | 8:47 | 10:27 | 13:47 | 16:12 | 20:22 |
Pista Mercedes Ditram 14 | 8:49 | 10:29 | 13:49 | 16:14 | 20:24 |
N-640 (Ditram) | 8:49 | 10:29 | 13:49 | 16:14 | 20:24 |
N-640 (Antes Rtda. Rda. Norte) | 8:50 | 10:30 | 13:50 | 16:15 | 20:25 |
N-640 (Pista Serradoiro) | 8:51 | 10:31 | 13:51 | 16:16 | 20:26 |
N-640 (Fonte) | 8:53 | 10:33 | 13:53 | 16:18 | 20:28 |
N-640 41 (Taller Tractores) | 8:53 | 10:33 | 13:53 | 16:18 | 20:28 |
Est. Fervedoira 15 | 8:54 | 10:34 | 13:54 | 16:19 | 20:29 |
Est. Fervedoira (Enfte. Nº 20) | 8:55 | 10:35 | 13:55 | 16:20 | 20:30 |
Adolfo Suárez 81 | 8:56 | 10:36 | 13:56 | 16:21 | 20:31 |
Adolfo Suárez 33 | 8:57 | 10:37 | 13:57 | 16:22 | 20:32 |
Adolfo Suárez (Cr. Serra Meira) | 8:58 | 10:38 | 13:58 | 16:23 | 20:33 |
Montero Ríos (Enfte. Nº 83) | 8:58 | 10:38 | 13:58 | 16:23 | 20:33 |
Rúa Castelao 53 | 8:59 | 10:39 | 13:59 | 16:24 | 20:34 |
Rda. Muralla 56 (Sindicatos) | 9:00 | 10:40 | 14:00 | 16:25 | 20:35 |
Horari de Monbus - Urbanos de Lugo bus - 4.1 (Sindicatos (Por Muxa))
L'horari Monbus - Urbanos de Lugo bus de la ruta 4.1, Sindicatos (Por Muxa), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Hula (Ent. Principal) estació a Rda. Muralla 56 (Sindicatos) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus - Urbanos de Lugo.