7
7 - Son Puig Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 | Sortida núm. #12 | Sortida núm. #13 | Sortida núm. #14 | Sortida núm. #15 | Sortida núm. #16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
392-Son Gotleu - Tomas Rul·Lan | 6:20 | 7:20 | 8:40 | 9:41 | 10:42 | 11:43 | 12:43 | 13:48 | 14:49 | 14:50 | 15:46 | 16:47 | 17:48 | 17:50 | 18:41 | 19:42 |
189-Son Gotleu | 6:21 | 7:21 | 8:41 | 9:42 | 10:43 | 11:44 | 12:44 | 13:49 | 14:50 | 14:51 | 15:47 | 16:48 | 17:49 | 17:51 | 18:42 | 19:43 |
393-Pl. De Miquel Dolç | 6:24 | 7:24 | 8:44 | 9:45 | 10:46 | 11:47 | 12:47 | 13:52 | 14:53 | 14:54 | 15:50 | 16:51 | 17:52 | 17:54 | 18:45 | 19:46 |
394-Reis Catòlics - Sant Damas | 6:27 | 7:27 | 8:47 | 9:48 | 10:49 | 11:50 | 12:50 | 13:55 | 14:56 | 14:57 | 15:53 | 16:54 | 17:55 | 17:57 | 18:48 | 19:49 |
395-Manacor - La Soledat | 6:28 | 7:28 | 8:48 | 9:49 | 10:50 | 11:51 | 12:51 | 13:56 | 14:57 | 14:58 | 15:54 | 16:55 | 17:56 | 17:58 | 18:49 | 19:50 |
401-Manacor - Manuel Azaña | 6:31 | 7:31 | 8:51 | 9:52 | 10:53 | 11:54 | 12:54 | 13:59 | 15:00 | 15:01 | 15:57 | 16:58 | 17:59 | 18:01 | 18:52 | 19:53 |
403-Manacor - Foners | 6:34 | 7:34 | 8:54 | 9:55 | 10:56 | 11:57 | 12:57 | 14:02 | 15:03 | 15:04 | 16:00 | 17:01 | 18:02 | 18:04 | 18:55 | 19:56 |
48-Grans Magatzems - Àrea D'Intercanvi Sindicat | 6:36 | 7:36 | 8:56 | 9:57 | 10:58 | 11:59 | 12:59 | 14:04 | 15:05 | 15:06 | 16:02 | 17:03 | 18:04 | 18:06 | 18:57 | 19:58 |
2-Pl. D'Espanya - Estació Intermodal | 6:38 | 7:38 | 8:58 | 9:59 | 11:00 | 12:01 | 13:01 | 14:06 | 15:07 | 15:08 | 16:04 | 17:05 | 18:06 | 18:08 | 18:59 | 20:00 |
3-Àrea D'Intercanvi Alemanya - Comte De Sallent | 6:40 | 7:40 | 9:00 | 10:01 | 11:02 | 12:03 | 13:03 | 14:08 | 15:09 | 15:10 | 16:06 | 17:07 | 18:08 | 18:10 | 19:01 | 20:02 |
50-La Rambla - Via Roma | 6:43 | 7:43 | 9:03 | 10:04 | 11:05 | 12:06 | 13:06 | 14:11 | 15:12 | 15:13 | 16:09 | 17:10 | 18:11 | 18:13 | 19:04 | 20:05 |
52-Pl. Del Mercat | 6:45 | 7:45 | 9:05 | 10:06 | 11:07 | 12:08 | 13:08 | 14:13 | 15:14 | 15:15 | 16:11 | 17:12 | 18:13 | 18:15 | 19:06 | 20:07 |
53-Pl. De Joan Carles I - Catedral | 6:46 | 7:46 | 9:06 | 10:07 | 11:08 | 12:09 | 13:09 | 14:14 | 15:15 | 15:16 | 16:12 | 17:13 | 18:14 | 18:16 | 19:07 | 20:08 |
54-Jaume III | 6:48 | 7:48 | 9:08 | 10:09 | 11:10 | 12:11 | 13:11 | 14:16 | 15:17 | 15:18 | 16:14 | 17:15 | 18:16 | 18:18 | 19:09 | 20:10 |
220-Indústria - Àrea D'Intercanvi Santa Catalina | 6:50 | 7:50 | 9:10 | 10:11 | 11:12 | 12:13 | 13:13 | 14:18 | 15:19 | 15:20 | 16:16 | 17:17 | 18:18 | 18:20 | 19:11 | 20:12 |
221-Indústria - Camp D'En Serralta | 6:51 | 7:51 | 9:11 | 10:12 | 11:13 | 12:14 | 13:14 | 14:19 | 15:20 | 15:21 | 16:17 | 17:18 | 18:19 | 18:21 | 19:12 | 20:13 |
222-Llibertat - Son Espanyolet | 6:53 | 7:53 | 9:13 | 10:14 | 11:15 | 12:16 | 13:16 | 14:21 | 15:22 | 15:23 | 16:19 | 17:20 | 18:21 | 18:23 | 19:14 | 20:15 |
223-Llibertat - Sant Ferran | 6:54 | 7:54 | 9:14 | 10:15 | 11:16 | 12:17 | 13:17 | 14:22 | 15:23 | 15:24 | 16:20 | 17:21 | 18:22 | 18:24 | 19:15 | 20:16 |
224-Dragonera - Clínica Juaneda | 6:55 | 7:55 | 9:15 | 10:16 | 11:17 | 12:18 | 13:18 | 14:23 | 15:24 | 15:25 | 16:21 | 17:22 | 18:23 | 18:25 | 19:16 | 20:17 |
225-Camí De Son Rapinya - Picasso | 6:56 | 7:56 | 9:16 | 10:17 | 11:18 | 12:19 | 13:19 | 14:24 | 15:25 | 15:26 | 16:22 | 17:23 | 18:24 | 18:26 | 19:17 | 20:18 |
226-Camí De Son Rapinya - Col·Legis | 6:58 | 7:58 | 9:18 | 10:19 | 11:20 | 12:21 | 13:21 | 14:26 | 15:27 | 15:28 | 16:24 | 17:25 | 18:26 | 18:28 | 19:19 | 20:20 |
227-Son Rapinya | 6:59 | 7:59 | 9:19 | 10:20 | 11:21 | 12:22 | 13:22 | 14:27 | 15:28 | 15:29 | 16:25 | 17:26 | 18:27 | 18:29 | 19:20 | 20:21 |
228-Los Almendros - Son Pacs | 7:00 | 8:00 | 9:20 | 10:21 | 11:22 | 12:23 | 13:23 | 14:28 | 15:29 | 15:30 | 16:26 | 17:27 | 18:28 | 18:30 | 19:21 | 20:22 |
229-Camí De Son Rapinya - Parc De Son Muntaner | 7:01 | 8:01 | 9:21 | 10:22 | 11:23 | 12:24 | 13:24 | 14:29 | 15:30 | 15:31 | 16:27 | 17:28 | 18:29 | 18:31 | 19:22 | 20:23 |
230-Camí De Son Rapinya - Cide | 7:02 | 8:02 | 9:22 | 10:23 | 11:24 | 12:25 | 13:25 | 14:30 | 15:31 | 15:32 | 16:28 | 17:29 | 18:30 | 18:32 | 19:23 | 20:24 |
231-Son Quint | 7:03 | 8:03 | 9:23 | 10:24 | 11:25 | 12:26 | 13:26 | 14:31 | 15:32 | 15:33 | 16:29 | 17:30 | 18:31 | 18:33 | 19:24 | 20:25 |
1365-Carrer De Son Puig - Camí De Sa Vileta | 7:07 | 8:07 | 9:27 | 10:28 | 11:29 | 12:30 | 13:30 | 14:35 | 15:36 | 15:37 | 16:33 | 17:34 | 18:35 | 18:37 | 19:28 | 20:29 |
1364-Son Puig | 7:09 | 8:09 | 9:29 | 10:30 | 11:31 | 12:32 | 13:32 | 14:37 | 15:38 | 15:39 | 16:35 | 17:36 | 18:37 | 18:39 | 19:30 | 20:31 |
1316-Son Roqueta | 7:10 | 8:10 | 9:30 | 10:31 | 11:32 | 12:33 | 13:33 | 14:38 | 15:39 | 15:40 | 16:36 | 17:37 | 18:38 | 18:40 | 19:31 | 20:32 |
341-Son Roca | 7:14 | 8:14 | 9:34 | 10:35 | 11:36 | 12:37 | 13:37 | 14:42 | 15:43 | 15:44 | 16:40 | 17:41 | 18:42 | 18:44 | 19:35 | 20:36 |
Horari de EMT Palma Bus - 7 (Son Puig)
L'horari EMT Palma Bus de la ruta 7, Son Puig, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de 392-Son Gotleu - Tomas Rul·Lan estació a 341-Son Roca estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'EMT Palma.