923 - Las Moraditas De Taco→Muelle Norte Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 | Sortida núm. #12 | Sortida núm. #13 | Sortida núm. #14 | Sortida núm. #15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Las Moraditas De Taco | 7:45 | 8:45 | 9:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:50 | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 18:45 | 19:45 | 20:45 | 21:30 |
Hoya Fría | 7:46 | 8:46 | 9:45 | 10:46 | 11:45 | 12:46 | 13:45 | 14:50 | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 18:46 | 19:45 | 20:45 | 21:30 |
Carmen Goya | 7:47 | 8:46 | 9:46 | 10:47 | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:51 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 20:46 | 21:31 |
Cementerio | 7:49 | 8:48 | 9:48 | 10:49 | 11:48 | 12:48 | 13:47 | 14:53 | 15:48 | 16:48 | 17:47 | 18:48 | 19:47 | 20:47 | 21:32 |
Fernando Beautell | 7:49 | 8:48 | 9:49 | 10:50 | 11:48 | 12:49 | 13:48 | 14:53 | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 18:48 | 19:48 | 20:48 | 21:32 |
Calle Jose Maldonado | 7:50 | 8:49 | 9:49 | 10:50 | 11:49 | 12:50 | 13:49 | 14:54 | 15:49 | 16:49 | 17:48 | 18:49 | 19:48 | 20:48 | 21:33 |
Juan De La Cruz | 7:51 | 8:50 | 9:50 | 10:51 | 11:50 | 12:50 | 13:49 | 14:54 | 15:50 | 16:50 | 17:49 | 18:50 | 19:49 | 20:49 | 21:34 |
Fray Luis De Granada | 7:52 | 8:51 | 9:52 | 10:52 | 11:51 | 12:51 | 13:51 | 14:55 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 18:51 | 19:49 | 20:49 | 21:34 |
Núñez De La Peña | 7:54 | 8:52 | 9:53 | 10:53 | 11:52 | 12:53 | 13:52 | 14:56 | 15:52 | 16:50 | 17:51 | 18:52 | 19:50 | 20:50 | 21:36 |
Poeta Gutiérrez Arbelo | 7:55 | 8:53 | 9:55 | 10:54 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:57 | 15:53 | 16:51 | 17:52 | 18:52 | 19:50 | 20:50 | 21:36 |
Hermanos Machado | 7:56 | 8:53 | 9:55 | 10:54 | 11:53 | 12:54 | 13:53 | 14:58 | 15:53 | 16:52 | 17:52 | 18:53 | 19:51 | 20:51 | 21:37 |
Pancho Camurria | 7:57 | 8:55 | 9:56 | 10:55 | 11:54 | 12:55 | 13:54 | 14:58 | 15:54 | 16:53 | 17:53 | 18:54 | 19:52 | 20:52 | 21:38 |
Valle Inclán | 7:59 | 8:57 | 9:58 | 10:57 | 11:56 | 12:57 | 13:56 | 15:00 | 15:56 | 16:54 | 17:54 | 18:55 | 19:53 | 20:53 | 21:39 |
El Chapatal | 8:01 | 9:00 | 10:00 | 10:59 | 11:58 | 12:59 | 13:57 | 15:02 | 15:58 | 16:57 | 17:57 | 18:57 | 19:55 | 20:56 | 21:41 |
Republica Dominicana | 8:01 | 9:00 | 10:01 | 11:00 | 11:59 | 12:59 | 13:58 | 15:03 | 15:59 | 16:58 | 17:58 | 18:58 | 19:56 | 20:56 | 21:41 |
Plaza De La Paz | 8:03 | 9:02 | 10:03 | 11:02 | 12:02 | 13:01 | 14:00 | 15:05 | 16:01 | 17:00 | 17:59 | 19:01 | 19:58 | 20:57 | 21:43 |
Plaza De Toros | 8:04 | 9:04 | 10:05 | 11:04 | 12:04 | 13:03 | 14:03 | 15:06 | 16:03 | 17:02 | 18:02 | 19:03 | 20:00 | 20:59 | 21:44 |
Jesús Y María | 8:06 | 9:06 | 10:07 | 11:05 | 12:05 | 13:04 | 14:04 | 15:08 | 16:05 | 17:02 | 18:03 | 19:03 | 20:01 | 21:00 | 21:46 |
Mencey | 8:07 | 9:08 | 10:10 | 11:07 | 12:07 | 13:05 | 14:07 | 15:10 | 16:07 | 17:04 | 18:05 | 19:05 | 20:03 | 21:02 | 21:47 |
Rambla De Santa Cruz | 8:08 | 9:09 | 10:11 | 11:08 | 12:08 | 13:06 | 14:08 | 15:12 | 16:08 | 17:05 | 18:06 | 19:05 | 20:04 | 21:03 | 21:48 |
Comandancia De Marina | 8:09 | 9:11 | 10:12 | 11:08 | 12:09 | 13:08 | 14:08 | 15:12 | 16:09 | 17:06 | 18:07 | 19:06 | 20:05 | 21:03 | 21:50 |
Avenida De Anaga | 8:11 | 9:12 | 10:14 | 11:10 | 12:11 | 13:09 | 14:10 | 15:14 | 16:10 | 17:07 | 18:08 | 19:07 | 20:07 | 21:05 | 21:51 |
José Martí | 8:12 | 9:14 | 10:15 | 11:12 | 12:12 | 13:11 | 14:11 | 15:16 | 16:12 | 17:08 | 18:09 | 19:09 | 20:09 | 21:07 | 21:53 |
Venus | 8:13 | 9:15 | 10:16 | 11:12 | 12:13 | 13:11 | 14:12 | 15:16 | 16:12 | 17:09 | 18:10 | 19:09 | 20:09 | 21:07 | 21:53 |
Andrómeda | 8:13 | 9:15 | 10:16 | 11:13 | 12:13 | 13:11 | 14:12 | 15:17 | 16:12 | 17:09 | 18:10 | 19:09 | 20:09 | 21:07 | 21:53 |
Muelle Norte | 8:13 | 9:16 | 10:17 | 11:13 | 12:14 | 13:12 | 14:13 | 15:17 | 16:13 | 17:10 | 18:11 | 19:10 | 20:10 | 21:08 | 21:54 |
Colegio Alonso Espínola | 8:14 | 9:16 | 10:17 | 11:14 | 12:14 | 13:13 | 14:13 | 15:18 | 16:13 | 17:10 | 18:11 | 19:10 | 20:10 | 21:09 | 21:54 |
Muelle Norte | 8:15 | 9:17 | 10:18 | 11:15 | 12:15 | 13:13 | 14:14 | 15:19 | 16:14 | 17:11 | 18:12 | 19:11 | 20:12 | 21:09 | 21:55 |
Horari de Titsa bus - 923 (Las Moraditas De Taco→Muelle Norte)
L'horari Titsa bus de la ruta 923, Las Moraditas De Taco→Muelle Norte, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Las Moraditas De Taco estació a Muelle Norte estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa.