923 línia
Las Moraditas De Taco→Muelle Norte
Titsa
Titsa 923 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 923 bus (Las Moraditas De Taco→Muelle Norte) té 28 parades, surt de Las Moraditas De Taco i acaba a Muelle Norte.
Tria qualsevol entre les 923 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Las Moraditas De Taco→Muelle Norte (28 parades)
Las Moraditas De Taco
Hoya Fría
Carmen Goya
Cementerio
Fernando Beautell
Calle Jose Maldonado
Juan De La Cruz
Fray Luis De Granada
Núñez De La Peña
Poeta Gutiérrez Arbelo
Hermanos Machado
Pancho Camurria
Valle Inclán
El Chapatal
Republica Dominicana
Plaza De La Paz
Plaza De Toros
Jesús Y María
Mencey
Rambla De Santa Cruz
Comandancia De Marina
Avenida De Anaga
José Martí
Venus
Andrómeda
Muelle Norte
Colegio Alonso Espínola
Muelle Norte
Preguntes i respostes freqüents de 923
A quina hora comença a funcionar 923 bus?
923 bus comença a funcionar a les 07:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 923 bus?
923 bus deixa d'operar a les 21:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 923 bus?
Quan arriba la Las Moraditas De Taco→Muelle Norte bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Las Moraditas De Taco→Muelle Norte bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 923 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 923 bus parada més propera.
923 bus horari
923 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:45 - 21:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:45 - 21:30 | 56 - 60 |
dt. | 07:45 - 21:30 | 56 - 60 |
dc. | 07:45 - 21:30 | 56 - 60 |
dj. | 07:45 - 21:30 | 56 - 60 |
dv. | 07:45 - 21:30 | 56 - 60 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 923 (des de Las Moraditas De Taco), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 923 (Las Moraditas De Taco→Muelle Norte) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
923 línia bus tarifa
Titsa 923 (Las Moraditas De Taco→Muelle Norte) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
923 (Titsa)
La primera parada de la ruta 923 bus és Las Moraditas De Taco i la darrera parada és Muelle Norte. 923 (Las Moraditas De Taco→Muelle Norte) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 923 té 28 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 29 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 923 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 923 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 923 en temps real bus
Monitora la línia 923 (Las Moraditas De Taco→Muelle Norte) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 923 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 923, a Tenerife
923 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 492 - GUÍA DE ISORA-CHIO POR CHIGUERGUE/ Horaris
- 944 - EL TABLERO - LA GALLEGA - AVDA.HESPERIDES - TINCER - TACO/ Horaris
- 233 - SANTA CRUZ -> EL CARDONAL ->FINCA ESPAÑA/ Horaris
- 409 - SAN MIGUEL -> GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO/ Horaris
- 390 - PUERTO DE LA CRUZ -> REALEJO ALTO - POR LA MONTAÑA/ Horaris
- 366 - BUENAVISTA <->EL PALMAR<-> LAS PORTELAS/ Horaris
- 417 - COSTA ADEJE -> GUÍA DE ISORA/ Horaris
- 354 - REALEJOS -> ICOD DE LOS VINOS ->POR LA GUANCHA/ Horaris
- 56 - LA LAGUNA -> BCO.GRANDE->POR LLANO DEL MORO/ Horaris
- 103 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ(POR EL BOTÁNICO)/ Horaris
- 77 - LA LAGUNA -> EL BAILADERO -> POR LAS MERCEDES/ Horaris
- 364 - ICOD ->HOSPITAL DEL NORTE->LA GUANCHA -> S. JUAN DE LA RAMBLA ->POR SAN JOSÉ/ Horaris
- 410 - IES GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO-> LOS ABRIGOS/ Horaris
- 903 - MUELLE NORTE - RAMBLAS - GARCÍA ESCÁMEZ - MORADITAS (PARTE BAJA)/ Horaris
- 112 - SANTA CRUZ - LOS CRISTIANOS/ Horaris
- 139 - SANTA CRUZ -> TABAIBA BAJA->POR RADAZUL/ Horaris
- 15 - SANTA CRUZ - LA LAGUNA(Express)/ Horaris
- 12 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL - POR ZONA CENTRO DE TACORONTE/ Horaris
- 346 - ESTACIÓN LA OROTAVA - AGUAMANSA/ Horaris
- 450 - COSTA ADEJE -> SAN ISIDRO/ Horaris