C17 - Berrocas Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Parque San Lazaro | 13:00 |
Progreso | 13:01 |
Alameda | 13:03 |
Xardin Posio | 13:05 |
Rua Coruña | 13:06 |
Peña Trevinca-Est. de San Francisco | 13:07 |
Peña Trevinca Nº 13 | 13:08 |
San Francisco-Cemiterio | 13:10 |
Rua da Granxa Nº 68 | 13:12 |
Rua da Granxa-Inmaculada | 13:13 |
Berrocas | 13:15 |
Horari de Urbanos de Ourense bus - C17 (Berrocas)
L'horari Urbanos de Ourense bus de la ruta C17, Berrocas, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Parque San Lazaro estació a Berrocas estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Urbanos de Ourense.