C17 - Parque San Lazaro Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
Colexio Mende | 12:45 | 15:45 | 22:00 |
Regata | 12:46 | 15:46 | 22:01 |
Regata-Cruzamento Santome | 12:46 | 15:46 | 22:01 |
A Lonia | 12:47 | 15:47 | 22:02 |
A Lonia-Rua da Costa | 12:47 | 15:47 | 22:02 |
Rua Mende | 12:48 | 15:48 | 22:03 |
Estrada Velle | 12:49 | 15:48 | 22:04 |
Avda. Pablo Iglesias | 12:50 | 15:49 | 22:05 |
Conservatorio | 12:50 | 15:50 | 22:05 |
Rua Luis Trabazos-Lagoas | 12:51 | 15:50 | 22:06 |
Rua Lagoas Nº 1 | 12:52 | 15:51 | 22:07 |
Curros Enriquez | 12:54 | 15:53 | 22:09 |
Parque San Lazaro | 12:55 | 15:54 | 22:10 |
Horari de Urbanos de Ourense bus - C17 (Parque San Lazaro)
L'horari Urbanos de Ourense bus de la ruta C17, Parque San Lazaro, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Colexio Mende estació a Parque San Lazaro estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Urbanos de Ourense.