C-5 - Plz. España - T. Quevedo - Cabrerizas - Farhana - B.Victoria - Real - F. Beni Enzar Horari
Horari de diumenge
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 | Sortida núm. #12 | Sortida núm. #13 | Sortida núm. #14 | Sortida núm. #15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pza. De España | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 |
C/ General Marina | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 |
Gral. Marina 1 | 8:01 | 9:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 | 15:01 | 16:01 | 17:01 | 18:01 | 19:01 | 20:01 | 21:01 | 22:00 |
Pza. Torres Quevedo | 8:01 | 9:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 | 15:01 | 16:01 | 17:01 | 18:01 | 19:01 | 20:01 | 21:01 | 22:01 |
C/ Lope De Vega (Mercado) | 8:02 | 9:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 | 14:02 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:02 | 20:01 | 21:01 | 22:01 |
C. De Cabrerizas Con S.A. De Padua | 8:03 | 9:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:03 | 17:03 | 18:03 | 19:03 | 20:02 | 21:02 | 22:02 |
Cabrerizas Con C/ Colombia | 8:04 | 9:04 | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 18:04 | 19:04 | 20:03 | 21:03 | 22:03 |
C/ Méjico Urb. Averroes | 8:05 | 9:05 | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:05 | 19:05 | 20:03 | 21:03 | 22:03 |
C/ Méjico Con Travesía III | 8:05 | 9:05 | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:05 | 19:05 | 20:04 | 21:04 | 22:04 |
Pza. Torres Quevedo | 8:07 | 9:07 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 18:07 | 19:07 | 20:06 | 21:06 | 22:05 |
Avda. R. Católicos - Instituto L.Q. | 8:09 | 9:09 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 19:09 | 20:06 | 21:06 | 22:06 |
Pza. Martín De Córdoba | 8:10 | 9:10 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 | 19:10 | 20:07 | 21:07 | 22:07 |
Carretera Farhana, 10 | 8:11 | 9:11 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:11 | 19:11 | 20:08 | 21:08 | 22:08 |
Carretera Farhana - Bº Constitución | 8:13 | 9:13 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:13 | 20:10 | 21:10 | 22:09 |
Carretera Farhana, 66a | 8:14 | 9:14 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:11 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:14 | 20:10 | 21:10 | 22:10 |
Carretera Farhana - C.E.T.I. | 8:15 | 9:15 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 19:15 | 20:12 | 21:12 | 22:11 |
Carretera Farhana, 65 | 8:15 | 9:15 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 19:15 | 20:12 | 21:12 | 22:11 |
Carretera Farhana, 78a | 8:17 | 9:17 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:17 | 20:13 | 21:13 | 22:12 |
Carretera Farhana, 40a | 8:18 | 9:18 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:18 | 20:14 | 21:14 | 22:13 |
Universidad | 8:19 | 9:19 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:19 | 20:15 | 21:15 | 22:14 |
C. De Salud Alfonso XIII | 8:20 | 9:20 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:20 | 20:15 | 21:15 | 22:14 |
C.P. Eduardo Morillas | 8:21 | 9:21 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 19:21 | 20:16 | 21:16 | 22:15 |
Inst. Enrique Nieto | 8:21 | 9:21 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 19:21 | 20:16 | 21:16 | 22:15 |
Hospital Comarcal | 8:22 | 9:22 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:22 | 19:22 | 20:17 | 21:17 | 22:16 |
Res. Estudiantes - Estadio A.C. | 8:23 | 9:23 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:23 | 20:17 | 21:17 | 22:16 |
C.P. Anselmo Pardo | 8:24 | 9:24 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:24 | 16:24 | 17:24 | 18:24 | 19:24 | 20:18 | 21:18 | 22:17 |
Alfonso XIII - Bº García Valiño | 8:24 | 9:24 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:24 | 16:24 | 17:24 | 18:24 | 19:24 | 20:19 | 21:19 | 22:17 |
Carretera Alfonso Xiii, 80 | 8:25 | 9:25 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 19:25 | 20:19 | 21:19 | 22:18 |
Alfonso XIII - Mercado Mayoristas | 8:26 | 9:26 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:26 | 19:26 | 20:20 | 21:20 | 22:18 |
Calle Andalucía | 8:28 | 9:28 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 19:28 | 20:21 | 21:21 | 22:20 |
Calle Cataluña | 8:29 | 9:29 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 18:29 | 19:29 | 20:22 | 21:22 | 22:20 |
C/ Legión C.P. Real | 8:29 | 9:29 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 18:29 | 19:29 | 20:22 | 21:22 | 22:21 |
C/ Legión Con C/ Zamora | 8:30 | 9:30 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:30 | 20:23 | 21:23 | 22:21 |
Mercado Del Real | 8:30 | 9:30 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:30 | 20:23 | 21:23 | 22:21 |
Gral. Astilleros - Instituto R.V.E. | 8:31 | 9:31 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | 19:31 | 20:23 | 21:23 | 22:22 |
Gral. Astilleros C. Gamez-Moron | 8:31 | 9:31 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | 19:31 | 20:24 | 21:24 | 22:22 |
Gral. Astilleros - Hípica | 8:32 | 9:32 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 | 15:32 | 16:32 | 17:32 | 18:32 | 19:32 | 20:24 | 21:24 | 22:23 |
Frontera Benienzar | 8:33 | 9:33 | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 | 15:33 | 16:33 | 17:33 | 18:33 | 19:33 | 20:25 | 21:25 | 22:23 |
Avda. De Europa - Hípica | 8:34 | 9:34 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 18:34 | 19:34 | 20:26 | 21:26 | 22:24 |
Minas Del Rif | 8:36 | 9:36 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 20:27 | 21:27 | 22:25 |
Plaza De La Goleta | 8:36 | 9:36 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 20:28 | 21:28 | 22:26 |
Álvaro De Bazán Urgencias | 8:37 | 9:37 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 | 15:37 | 16:37 | 17:37 | 18:37 | 19:37 | 20:29 | 21:29 | 22:27 |
Álvaro De Bazán | 8:38 | 9:38 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 18:38 | 19:38 | 20:29 | 21:29 | 22:27 |
Colegio Reyes Católicos | 8:39 | 9:39 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:39 | 16:39 | 17:39 | 18:39 | 19:39 | 20:30 | 21:30 | 22:28 |
Plaza Multifuncional | 8:39 | 9:39 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:39 | 16:39 | 17:39 | 18:39 | 19:39 | 20:30 | 21:30 | 22:28 |
Comisaría P.N. | 8:40 | 9:40 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 18:40 | 19:40 | 20:31 | 21:31 | 22:29 |
Plaza De España | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 |
Horari de COA bus - C-5 (Plz. España - T. Quevedo - Cabrerizas - Farhana - B.Victoria - Real - F. Beni Enzar)
L'horari COA bus de la ruta C-5, Plz. España - T. Quevedo - Cabrerizas - Farhana - B.Victoria - Real - F. Beni Enzar, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Plaza De España estació a Plaza De España estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'COA.