INF - Infiesto Horari
Horari de dijous
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
[Colunga] Iglesia [Cta 03900] | 13:00 |
[Riera, La] La Riera [Cta 03898] | 13:04 |
[Riera, La] La Viña [Cta 03964] | 13:05 |
[Pivierda] Agüera De Abajo [Cta 03962] | 13:10 |
[Pivierda] Puente Agüera [Cta 03896] | 13:11 |
[Pivierda] Pivierda [Cta 03960] | 13:16 |
[Pivierda] Pivierda [Cta 03961] | 13:16 |
[Pivierda] Puente Agüera [Cta 03997] | 13:21 |
[Lliberdón|Libardón] Labá [Cta 03894] | 13:23 |
[Lliberdón|Libardón] Los Toyos [Cta 03959] | 13:28 |
[Lliberdón|Libardón] Lliberdón [Cta 03893] | 13:30 |
[Llama, La] Alto La Llama [Cta 03890] | 13:35 |
[Castañosu|Castañoso] Castañosu [Cta 03903] | 13:37 |
[Infiesta, La] La Infiesta [Cta 03905] | 13:41 |
[Borines/Boriñes] La Fondina [Cta 03907] | 13:43 |
[Borines/Boriñes] Iglesia [Cta 03909] | 13:45 |
[Vallobal] Vallobal [Cta 03911] | 13:48 |
[Miyares] Miyares [Cta 03914] | 13:50 |
[Miyares] Iglesia [Cta 03916] | 13:51 |
[Goleta, La] La Barquera - Aguín [Cta 03917] | 13:54 |
[Infiestu, L'|Infiesto] Covadonga Calle - Plaza Mayor [Cta 01935] | 14:08 |
Horari de Autocares Costa Verde SA bus - INF (Infiesto)
L'horari Autocares Costa Verde SA bus de la ruta INF, Infiesto, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Colunga] Iglesia [Cta 03900] estació a [Infiestu, L'|Infiesto] Covadonga Calle - Plaza Mayor [Cta 01935] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autocares Costa Verde SA. Actualitzem l'horari de INF, de [Colunga] Iglesia [Cta 03900] a [Infiestu, L'|Infiesto] Covadonga Calle - Plaza Mayor [Cta 01935], cada dia a mitjanit.