L21 - Ctra.Campa Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
[Gijón/Xixón] Campa De Torres [Cta 06565] | 7:50 |
[Gijón/Xixón] Les Cabañes [Cta 06563] | 7:52 |
[Gijón/Xixón] El Regatón [Cta 06561] | 7:54 |
[Gijón/Xixón] La Cinta [Cta 06559] | 7:56 |
[Gijón/Xixón] La Panerona [Cta 06557] | 7:58 |
[Gijón/Xixón] Casa Blasco [Cta 06555] | 8:00 |
[Gijón/Xixón] Los Depósitos [Cta 06554] | 8:02 |
[Gijón/Xixón] Estación Servicio Campa - Camín Cementeriu [Cta 10331] | 8:03 |
Horari de EMTUSA bus - L21 (Ctra.Campa)
L'horari EMTUSA bus de la ruta L21, Ctra.Campa, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Gijón/Xixón] Campa De Torres [Cta 06565] estació a [Gijón/Xixón] Estación Servicio Campa - Camín Cementeriu [Cta 10331] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'EMTUSA.