L21 - Campa De Torres Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
[Gijón/Xixón] Estación Servicio Campa - Camín Cementeriu [Cta 10330] | 13:05 |
[Gijón/Xixón] Cementerio Campa [Cta 06553] | 13:06 |
[Gijón/Xixón] Casa Blasco [Cta 06556] | 13:08 |
[Gijón/Xixón] La Panerona [Cta 06558] | 13:10 |
[Gijón/Xixón] La Cinta [Cta 06560] | 13:12 |
[Gijón/Xixón] El Regatón [Cta 06562] | 13:14 |
[Gijón/Xixón] Les Cabañes [Cta 06564] | 13:16 |
[Gijón/Xixón] Campa De Torres [Cta 06565] | 13:18 |
Horari de EMTUSA bus - L21 (Campa De Torres)
L'horari EMTUSA bus de la ruta L21, Campa De Torres, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Gijón/Xixón] Estación Servicio Campa - Camín Cementeriu [Cta 10330] estació a [Gijón/Xixón] Campa De Torres [Cta 06565] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'EMTUSA.