M-160 - Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Tahivilla | 7:00 | 9:30 |
Facinas | 7:10 | 9:40 |
Apeadero Tarifa | 7:20 | 9:50 |
Centro Salud | 7:22 | 9:52 |
El Mesón | 7:30 | 10:00 |
Centro Salud V | 7:34 | 10:04 |
Las Piedras | 7:39 | 10:09 |
Pelayo | 7:41 | 10:11 |
Los Pastores V | 7:44 | 10:14 |
Estación San Bernardo | 7:49 | 10:19 |
Horari de Red de Consorcios de Transporte de Andalucía - Campo de Gibraltar bus - M-160 ()
L'horari Red de Consorcios de Transporte de Andalucía - Campo de Gibraltar bus de la ruta M-160, , ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Tahivilla estació a Estación San Bernardo estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Red de Consorcios de Transporte de Andalucía - Campo de Gibraltar. Actualitzem l'horari de M-160, de Tarifa a Algeciras, cada dia a mitjanit.