M-160 - Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Estación San Bernardo | 6:00 | 13:00 |
Los Pastores | 6:05 | 13:05 |
Pelayo | 6:08 | 13:08 |
Las Piedras | 6:10 | 13:10 |
El Mesón V | 6:15 | 13:15 |
Centro Salud V | 6:23 | 13:23 |
Apeadero Tarifa | 6:25 | 13:25 |
Facinas | 6:35 | 13:35 |
Tahivilla | 6:45 | 13:45 |
Horari de Red de Consorcios de Transporte de Andalucía - Campo de Gibraltar bus - M-160 ()
L'horari Red de Consorcios de Transporte de Andalucía - Campo de Gibraltar bus de la ruta M-160, , ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación San Bernardo estació a Tahivilla estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Red de Consorcios de Transporte de Andalucía - Campo de Gibraltar. Actualitzem l'horari de M-160, de Algeciras a Tarifa, cada dia a mitjanit.