Horari de Entre setmana Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Níjar - Centro - 7:00 9:15 - 15:45 Vistabella - Alondra - 7:10 - - 15:55 Atochares 6:30 - - - - Pueblo Blanco 6:35 - - - - Campohermoso - Centro 6:45 7:15 9:30 12:00 16:00 Campohermoso - Omega 6:48 7:17 9:32 12:02 16:02 San Isidro - Tanatorio 6:51 7:20 9:35 12:05 16:05 Cruce Los Pelaos 6:53 7:21 9:36 12:06 16:06 San Isidro - Centro 6:56 7:24 9:39 12:09 16:09 San Isidro - Bojares 6:58 7:25 9:40 12:10 16:10 Balsa Seca 7:00 7:27 9:43 12:12 16:12 Los Grillos 7:02 7:29 9:46 12:14 16:14 El Viso - Pueblo 7:04 7:31 9:48 12:16 16:16 El Viso - Cañada Cabras 7:06 7:32 9:50 12:17 16:17 Est. Servicio El 21 7:11 7:35 10:00 12:20 16:20 Hospital El Toyo 7:21 7:50 10:10 12:30 16:30 El Alquián - Centro 7:26 7:56 - - 16:35 Ies Portocarrero - 8:03 - - 16:41 La Cañada - Iglesia 7:31 8:10 - - 16:44 Estadio Mediterráneo 7:41 8:17 10:20 12:36 16:50 Almería - Manuel Azaña 7:44 8:20 10:25 12:38 16:52 Almería - P. Generalife 7:47 8:23 10:30 12:40 16:54 Estación Intermodal 7:57 8:30 10:35 12:46 17:00
Horari de dissabte Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Níjar - Centro 7:00 15:45 Vistabella - Alondra 7:05 15:50 Atochares 7:23 - Pueblo Blanco 7:31 - Campohermoso - Centro 7:38 15:57 Campohermoso - Omega 7:40 15:59 San Isidro - Tanatorio 7:43 16:02 Cruce Los Pelaos 7:44 16:03 San Isidro - Centro 7:47 16:06 San Isidro - Bojares 7:48 16:07 Balsa Seca 7:50 16:09 Los Grillos 7:52 16:11 El Viso - Pueblo 7:54 16:13 El Viso - Cañada Cabras 7:55 16:14 Est. Servicio El 21 7:58 16:17 Hospital El Toyo 8:08 16:27 El Alquián - Centro 8:13 - Ies Portocarrero 8:19 - La Cañada - Iglesia 8:22 - Estadio Mediterráneo 8:28 16:33 Almería - Manuel Azaña 8:30 16:35 Almería - P. Generalife 8:32 16:37 Estación Intermodal 8:38 16:43
Horari de diumenge Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Níjar - Centro 8:45 15:45 Vistabella - Alondra - 15:50 Campohermoso - Centro 9:00 15:57 Campohermoso - Omega 9:02 15:59 San Isidro - Tanatorio 9:05 16:02 Cruce Los Pelaos 9:06 16:03 San Isidro - Centro 9:09 16:06 San Isidro - Bojares 9:10 16:07 Balsa Seca 9:12 16:09 Los Grillos 9:14 16:11 El Viso - Pueblo 9:16 16:13 El Viso - Cañada Cabras 9:17 16:14 Est. Servicio El 21 9:20 16:17 Hospital El Toyo 9:30 16:27 Estadio Mediterráneo 9:41 16:33 Almería - Manuel Azaña 9:43 16:35 Almería - P. Generalife 9:45 16:37 Estación Intermodal 9:51 16:43
Horari de Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria bus - M-211 () L'horari Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria bus de la ruta M-211, , ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Níjar - Centro estació a Estación Intermodal estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria. Actualitzem l'horari de M-211, de Níjar a Almería, cada dia a mitjanit.
Última actualització de 14 de juliol de 2024
M-211 Horaris d'indicacions alternatives