M-211 línia
Almería - Hospital El Toyo - San Isidro - Campohermoso - Atochares
Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria
Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria M-211 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La M-211 bus té 23 parades, surt de Níjar - Centro i acaba a Estación Intermodal.
Tria qualsevol entre les M-211 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: (23 parades)
Níjar - Centro
Vistabella - Alondra
Atochares
Pueblo Blanco
Campohermoso - Centro
Campohermoso - Omega
San Isidro - Tanatorio
Cruce Los Pelaos
San Isidro - Centro
San Isidro - Bojares
Balsa Seca
Los Grillos
El Viso - Pueblo
El Viso - Cañada Cabras
Est. Servicio El 21
Hospital El Toyo
El Alquián - Centro
Ies Portocarrero
La Cañada - Iglesia
Estadio Mediterráneo
Almería - Manuel Azaña
Almería - P. Generalife
Estación Intermodal
Preguntes i respostes freqüents de M-211
A quina hora comença a funcionar M-211 bus?
M-211 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar M-211 bus?
M-211 bus deixa d'operar a les 15:45 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba M-211 bus?
Quan arriba la Almería - Hospital El Toyo - San Isidro - Campohermoso - Atochares bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Almería - Hospital El Toyo - San Isidro - Campohermoso - Atochares bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un M-211 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la M-211 bus parada més propera.
M-211 bus horari
M-211 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:30 - 15:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 15:45 | 61 - 207 |
dt. | 06:30 - 15:45 | 61 - 207 |
dc. | 06:30 - 15:45 | 61 - 207 |
dj. | 06:30 - 15:45 | 61 - 207 |
dv. | 06:30 - 15:45 | 61 - 207 |
ds. | 07:00 - 15:45 | 525 |
dg. | 08:45 - 15:45 | 420 |
Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a M-211 (des de Níjar - Centro), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de M-211 i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria.
M-211 línia bus tarifa
Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria M-211 els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria.
M-211 (Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria)
La primera parada de la ruta M-211 bus és Níjar - Centro i la darrera parada és Estación Intermodal. M-211 està operatiu durant a diari.
Informació addicional: M-211 té 23 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 75 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Almeria i t'ajuda a trobar el M-211 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la M-211 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia M-211 en temps real bus
Monitora la línia M-211 en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia M-211 bus o una aplicació de seguiment Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria o com a planificador de viatges per a bus, tramvia o tren per planificar la teva ruta per Almeria. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria i qualsevol bus, inclosa la línia M-211, a Almeria
Línies de Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria a Almeria
- M-383 - Almería - Aguadulce - El Parador - Puebla De Vícar - El Ejido - Guardias Viejas - Balerma/ Horaris
- M-334 - Roquetas - La Mojonera - Las Norias - Hospital Poniente/ Horaris
- M-320 - Almería - Castell Del Rey/El Parador - Felix - Enix/ Horaris
- M-100 - Circular Huércal De Almería/ Horaris
- M-333 - Almería - Aguadulce - Roquetas - San Agustín - Almerimar/ Horaris
- M-102 - Almería - Huércal - Viator - Pechina/ Horaris
- M-301 - Almería - Aguadulce - El Parador - Puebla De Vícar - Venta Del Viso/ Horaris
- M-354 - San Agustín - La Mojonera - Las Norias - El Ejido/ Horaris
- M-356 - Universidad - Aguadulce - El Ejido - Adra - Berja/ Horaris
- M-101 - Almería - Huércal - Viator - Campamento/ Horaris
- M-203 - Almería - Hospital El Toyo - San Isidro - Campohermoso - Rodalquilar/ Horaris
- M-108 - Pechina - Huércal - Universidad/ Horaris
- M-201 - Almería - Los Molinos - El Mamí - Venta Gaspar - El Alquián/ Horaris
- M-372 - Santa María Del Águila - El Ejido - Dalías - Berja/ Horaris
- M-213 - Almería - Hospital El Toyo - Venta Del Pobre - Agua Amarga/ Horaris
- M-351 - Almería - Aguadulce - Barrio Archilla - La Mojonera - Las Norias - El Ejido/ Horaris
- M-381 - Almería - El Ejido - Adra/ Horaris
- M-336 - Universidad - Roquetas - Las Marinas - La Mojonera - Cortijos De Marín/ Horaris
- M-103 - Almería - Los Pinos - Benahadux - Gádor/ Horaris