M-24O - La Línea Estación Autobuses Horari Horari de dilluns Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Sortida núm. #6 Sortida núm. #7 Sortida núm. #8 Sabinillas Centro 6:45 8:40 11:00 12:35 14:30 16:25 18:40 20:15 Puerto La Duquesa 7:17 9:10 11:32 13:07 15:02 16:57 19:12 20:45 Castillo 7:18 9:12 11:33 13:08 15:03 16:58 19:13 20:46 Camping Chullera 7:21 9:14 11:35 13:10 15:05 17:00 19:15 20:48 Aldea Beach 7:22 9:15 11:36 13:11 15:06 17:01 19:16 20:49 Tubalitas 7:25 9:18 11:39 13:14 15:09 17:04 19:19 20:52 San Diego 7:28 9:20 11:41 13:16 15:11 17:06 19:21 20:54 Cala La Sardina 7:30 9:23 11:44 13:19 15:14 17:09 19:24 20:56 Torreguadiaro Las Torretas 7:31 9:24 11:44 13:19 15:14 17:09 19:24 20:57 Torreguadiaro 7:31 9:25 11:45 13:20 15:15 17:10 19:25 20:58 Las Camelias 7:32 9:26 11:46 13:21 15:16 17:11 19:26 20:59 Cruce Guadiaro 7:34 9:28 11:48 13:22 15:18 17:13 19:28 21:00 San Enrique 7:37 9:31 11:51 13:25 15:21 17:16 19:31 21:02 Venta Manolo 7:38 9:32 11:52 13:26 15:22 17:17 19:32 21:03 Ceip Gloria Fuertes 7:46 9:38 11:58 13:30 15:28 17:23 19:38 21:08 Pueblo Nuevo Guadiaro 7:49 9:39 11:59 13:34 15:29 17:24 19:39 21:12 Sotogrande Alto 7:51 9:42 12:02 13:36 15:32 17:27 19:42 21:14 San Roque Club 7:56 9:47 12:06 13:39 15:36 17:31 19:46 21:16 La Alcaidesa 7:59 9:50 12:09 13:41 15:39 17:34 19:49 21:18 Casino San Roque 8:01 9:52 12:11 13:43 15:41 17:36 19:51 21:20 Cuatro Vientos 8:07 9:55 12:15 13:50 15:45 17:40 19:55 21:23 Cruce Puente Mayorga 8:15 10:05 12:25 14:00 15:55 17:50 20:05 21:25 Campamento Centro 8:16 10:06 12:26 14:01 15:56 17:51 20:06 21:27 Campamento La Guita 8:18 10:08 12:28 14:03 15:58 17:53 20:08 21:28 La Colonia 8:20 10:10 12:30 14:05 16:00 17:55 20:10 21:30 Mondéjar 8:22 10:12 12:32 14:07 16:02 17:57 20:12 21:32 La Línea Estación Autobuses 8:25 10:15 12:35 14:10 16:05 18:00 20:15 21:34
Horari de dimarts a divendres Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Sortida núm. #6 Sortida núm. #7 Sortida núm. #8 Estepona Terminal 6:45 8:40 10:50 12:30 14:25 16:20 18:35 20:15 Avda. Andalucía 6:47 8:42 10:52 12:32 14:27 16:22 18:37 20:17 Parque Calvario 6:49 8:44 10:54 12:35 14:29 16:24 18:39 20:19 Avda. Juan Carlos I 6:51 8:47 10:57 12:38 14:32 16:27 18:42 20:22 Polideportivo El Carmen 6:53 8:48 10:59 12:39 14:34 16:29 18:44 20:24 Puerta Del Mar 6:54 8:50 11:00 12:41 14:35 16:30 18:45 20:25 Policía Local 6:56 8:52 11:03 12:44 14:38 16:33 18:48 20:28 Valle Romano 6:59 8:54 11:05 12:46 14:40 16:35 18:50 20:30 Arena Beach 7:00 8:55 11:06 12:47 14:41 16:36 18:51 20:31 Costa Natura 7:00 8:56 11:07 12:48 14:42 16:37 18:52 20:32 Arroyo Vaquero 7:02 8:58 11:09 12:50 14:44 16:39 18:54 20:34 Bahía Dorada 7:03 8:59 11:10 12:51 14:45 16:40 18:55 20:35 Restaurante Buenas Noches 7:04 9:00 11:11 12:52 14:46 16:41 18:56 20:36 Gasolinera Buenas Noches 7:06 9:02 11:13 12:54 14:48 16:43 18:58 20:38 Cruce Casares 7:08 9:04 11:16 12:57 14:51 16:46 19:01 20:41 Sabinillas Centro 7:12 9:12 11:20 13:03 14:55 16:50 19:05 20:45 Puerto La Duquesa 7:13 9:14 11:22 13:04 14:57 16:52 19:07 20:46 Castillo 7:15 9:16 11:23 13:05 14:58 16:53 19:08 20:48 Camping Chullera 7:17 9:18 11:25 13:07 15:00 16:55 19:10 20:50 Aldea Beach 7:18 9:19 11:26 13:08 15:01 16:56 19:11 20:51 Tubalitas 7:21 9:21 11:29 13:10 15:04 16:59 19:14 20:53 San Diego 7:23 9:23 11:31 13:12 15:06 17:01 19:16 20:56 Cala La Sardina 7:26 9:24 11:34 13:14 15:09 17:04 19:19 20:58 Torreguadiaro Las Torretas 7:27 9:25 11:35 13:15 15:10 17:05 19:20 20:59 Torreguadiaro 7:28 9:26 11:35 13:16 15:10 17:05 19:20 21:00 Las Camelias 7:29 9:27 11:37 13:19 15:12 17:07 19:22 21:02 Cruce Guadiaro 7:30 9:28 11:38 13:21 15:13 17:08 19:23 21:03 San Enrique 7:33 9:31 11:41 13:24 15:16 17:11 19:26 21:06 Venta Manolo 7:34 9:32 11:42 13:25 15:17 17:12 19:27 21:07 Ceip Gloria Fuertes 7:40 9:38 11:48 13:30 15:23 17:18 19:33 21:12 Pueblo Nuevo Guadiaro 7:41 9:42 11:50 13:31 15:25 17:20 19:35 21:13 Sotogrande Alto 7:44 9:45 11:52 13:33 15:27 17:22 19:37 21:15 San Roque Club 7:48 9:49 11:56 13:36 15:31 17:26 19:41 21:17 La Alcaidesa 7:51 9:51 11:59 13:37 15:34 17:29 19:44 21:19 Casino San Roque 7:53 9:53 12:01 13:40 15:36 17:31 19:46 21:21 Cuatro Vientos 7:57 9:57 12:05 13:43 15:40 17:35 19:50 21:24 Cruce Puente Mayorga 8:06 10:06 12:15 13:46 15:50 17:45 20:00 21:26 Campamento Centro 8:07 10:07 12:16 13:47 15:51 17:46 20:01 21:28 Campamento La Guita 8:09 10:09 12:18 13:49 15:53 17:48 20:03 21:29 La Colonia 8:11 10:11 12:20 13:51 15:55 17:50 20:05 21:31 Mondéjar 8:12 10:12 12:22 13:53 15:57 17:52 20:07 21:33 La Línea Estación Autobuses 8:15 10:15 12:25 13:55 16:00 17:55 20:10 21:35
Horari de diumenge i dissabte Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Estepona Terminal 6:45 10:50 14:25 18:35 Avda. Andalucía 6:47 10:52 14:27 18:37 Parque Calvario 6:49 10:54 14:29 18:39 Avda. Juan Carlos I 6:51 10:57 14:32 18:42 Polideportivo El Carmen 6:53 10:59 14:34 18:44 Puerta Del Mar 6:54 11:00 14:35 18:45 Policía Local 6:56 11:03 14:38 18:48 Valle Romano 6:59 11:05 14:40 18:50 Arena Beach 7:00 11:06 14:41 18:51 Costa Natura 7:00 11:07 14:42 18:52 Arroyo Vaquero 7:02 11:09 14:44 18:54 Bahía Dorada 7:03 11:10 14:45 18:55 Restaurante Buenas Noches 7:04 11:11 14:46 18:56 Gasolinera Buenas Noches 7:06 11:13 14:48 18:58 Cruce Casares 7:08 11:16 14:51 19:01 Sabinillas Centro 7:12 11:20 14:55 19:05 Puerto La Duquesa 7:13 11:22 14:57 19:07 Castillo 7:15 11:23 14:58 19:08 Camping Chullera 7:17 11:25 15:00 19:10 Aldea Beach 7:18 11:26 15:01 19:11 Tubalitas 7:21 11:29 15:04 19:14 San Diego 7:23 11:31 15:06 19:16 Cala La Sardina 7:26 11:34 15:09 19:19 Torreguadiaro Las Torretas 7:26 11:34 15:09 19:19 Torreguadiaro 7:27 11:35 15:10 19:20 Las Camelias 7:28 11:36 15:11 19:21 Cruce Guadiaro 7:29 11:38 15:13 19:23 San Enrique 7:32 11:41 15:16 19:26 Venta Manolo 7:33 11:42 15:17 19:27 Ceip Gloria Fuertes 7:40 11:48 15:23 19:33 Pueblo Nuevo Guadiaro 7:41 11:50 15:25 19:35 Sotogrande Alto 7:44 11:52 15:27 19:37 San Roque Club 7:48 11:56 15:31 19:41 La Alcaidesa 7:51 11:59 15:34 19:44 Casino San Roque 7:53 12:01 15:36 19:46 Cuatro Vientos 7:57 12:05 15:40 19:50 Cruce Puente Mayorga 8:06 12:15 15:50 20:00 Campamento Centro 8:07 12:16 15:51 20:01 Campamento La Guita 8:09 12:18 15:53 20:03 La Colonia 8:11 12:20 15:55 20:05 Mondéjar 8:12 12:22 15:57 20:07 La Línea Estación Autobuses 8:15 12:25 16:00 20:10
Horari de Avanza Málaga bus - M-24O (La Línea Estación Autobuses) L'horari Avanza Málaga bus de la ruta M-24O, La Línea Estación Autobuses, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estepona Terminal estació a La Línea Estación Autobuses estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Avanza Málaga.
Última actualització de 11 d'agost de 2024
M-24O Horaris d'indicacions alternatives