MAD-PE - Peñafiel Horari
Horari de divendres
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Santo Tomé Del Puerto (Venta Juanilla) | 17:58 |
El Olmo | 18:11 |
Sepúlveda (Estación De Autobuses) | 18:18 |
Urueñas | 18:24 |
Castroserracín (Cruce) | 18:28 |
Castrojimeno (Cruce) | 18:31 |
Castro De Fuentidueña | 18:33 |
Fuentesoto | 18:39 |
Pecharromán | 18:43 |
Sacramenia | 18:46 |
Rabano | 18:55 |
Estación De Autobuses De Peñafiel | 19:03 |
Horari de LINEcar, Galo Álvarez bus - MAD-PE (Peñafiel)
L'horari LINEcar, Galo Álvarez bus de la ruta MAD-PE, Peñafiel, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Santo Tomé Del Puerto (Venta Juanilla) estació a Estación De Autobuses De Peñafiel estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'LINEcar, Galo Álvarez.