MAD-PE línia
Madrid - Sepúlveda - Sacramenia - Peñafiel
LINEcar, Galo Álvarez
LINEcar, Galo Álvarez MAD-PE bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La MAD-PE bus (Peñafiel) té 12 parades, surt de Santo Tomé Del Puerto (Venta Juanilla) i acaba a Estación De Autobuses De Peñafiel.
La previsió d'horari de MAD-PE per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 17:58. Dies operatius de la setmana: divendres.
Tria qualsevol entre les MAD-PE bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Peñafiel (12 parades)
Santo Tomé Del Puerto (Venta Juanilla)
El Olmo
Sepúlveda (Estación De Autobuses)
Urueñas
Castroserracín (Cruce)
Castrojimeno (Cruce)
Castro De Fuentidueña
Fuentesoto
Pecharromán
Sacramenia
Rabano
Estación De Autobuses De Peñafiel
Preguntes i respostes freqüents de MAD-PE
A quina hora comença a funcionar MAD-PE bus?
MAD-PE bus comença a funcionar a les 17:58 els divendres.
A quina hora deixa de funcionar MAD-PE bus?
MAD-PE bus deixa d'operar a les 17:58 els divendres.
A quina hora arriba MAD-PE bus?
Quan arriba la Madrid - Sepúlveda - Sacramenia - Peñafiel bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid - Sepúlveda - Sacramenia - Peñafiel bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un MAD-PE bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la MAD-PE bus parada més propera.
MAD-PE bus horari
MAD-PE bus ruta funciona els divendres. Horaris regulars: 17:58
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | 17:58 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
LINEcar, Galo Álvarez bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a MAD-PE (des de Santo Tomé Del Puerto (Venta Juanilla)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de MAD-PE (Peñafiel) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació LINEcar, Galo Álvarez.
MAD-PE línia bus tarifa
LINEcar, Galo Álvarez MAD-PE (Peñafiel) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre LINEcar, Galo Álvarez, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de LINEcar, Galo Álvarez.
MAD-PE (LINEcar, Galo Álvarez)
La primera parada de la ruta MAD-PE bus és Santo Tomé Del Puerto (Venta Juanilla) i la darrera parada és Estación De Autobuses De Peñafiel. MAD-PE (Peñafiel) està operatiu durant divendres.
Informació addicional: MAD-PE té 12 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 66 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona LINEcar, Galo Álvarez rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Segovia i t'ajuda a trobar el MAD-PE bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la MAD-PE de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia MAD-PE en temps real bus
Monitora la línia MAD-PE (Peñafiel) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia MAD-PE bus o una aplicació de seguiment LINEcar, Galo Álvarez bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a LINEcar, Galo Álvarez o com a planificador de viatges per a bus o tren per planificar la teva ruta per Segovia. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a LINEcar, Galo Álvarez i qualsevol bus, inclosa la línia MAD-PE, a Segovia
Línies de LINEcar, Galo Álvarez a Segovia
- EO-ARA - El Olmo - Aranda de Duero/ Horaris
- SG-LAB - Segovia - Muñopedro - Labajos/ Horaris
- M5 - Segovia - Tizneros - Espirdo - La Higuera - Sto. Domingo de Pirón/ Horaris
- SE AVE - Servicio Especial La Granja - Palazuelos - AVE/ Horaris
- M6 - Segovia (Acueducto) - San Cristóbal - Trescasas - Torrecaballeros/ Horaris
- M8 - Segovia - Parque Robledo - La Granja - Valsaín/ Horaris
- SG-NAVA - Segovia - Sta. María - Nava - Arévalo - Arroyo/ Horaris
- P. NAL. - Especial Segovia - Pto. de Navacerrada/ Horaris
- SG-ARA - Segovia - Cantalejo - Aranda de Duero/ Horaris
- M7 - Segovia - Palazuelos de Eresma - Tabanera del Monte/ Horaris
- M6* - Segovia - Palazuelos - San Cristóbal - Torrecaballeros/ Horaris
- SG-MMP - Segovia - Martín Muñoz de las Posadas/ Horaris
- SG-BOC - Segovia - Boceguillas - Languilla/ Horaris
- SG-SACR - Segovia - Sacramenia/ Horaris
- M1 - Segovia - Valverde - Abades - Garcillán/ Horaris
- MAD-CNT - Madrid - Santo Tomé del Puerto - Cantalejo/ Horaris
- SG-DUR - Segovia - Duratón - Sepúlveda/ Horaris
- M4 - Segovia - La Lastrilla - El Sotillo/ Horaris
- SG-VA - Segovia - Cuéllar - Valladolid/ Horaris
- CU-CDP - Cuéllar - Cuevas de Provanco/ Horaris