[Pola Siero, La|Pola De Siero] Estación Bus Pola De Siero [Cta 00810]
23:30
-
0:30
-
1:30
-
2:30
[Pola Siero, La|Pola De Siero] Celleruelo 66 - La Soledad [Cta 03532]
23:31
-
0:31
-
1:31
-
2:31
[Pola Siero, La|Pola De Siero] Quico Lemus 20 [Cta 03533]
23:31
-
0:31
-
1:31
-
2:31
[Posá|Posada] Quico Lemus 36 [Cta 03534]
23:32
-
0:32
-
1:32
-
2:32
[Forfontía] Polígono El Berrón Este 2 [Cta 02033]
23:33
-
0:33
-
1:33
-
2:33
[Berrón, El] Polígono El Berrón Este [Cta 02034]
23:34
-
0:34
-
1:34
-
2:34
[Berrón, El] Cruce Noreña [Cta 02035]
23:34
-
0:34
-
1:34
-
2:34
[Noreña] Flórez Estrada [Cta 02036]
23:36
-
0:36
-
1:36
-
2:36
[Noreña] Ayuntamiento Noreña [Cta 03544]
23:37
-
0:37
-
1:37
-
2:37
[Berrón, El] El Berrón - Buenavista [Cta 03546]
23:38
-
0:38
-
1:38
-
2:38
[Revuelta'L Coche, La|Revuelta El Coche] Fuentespino - Argüelles [Cta 03549]
23:39
-
0:39
-
1:39
-
2:39
[Revuelta'L Coche, La|Revuelta El Coche] Rotonda Argüelles [Cta 02041]
23:40
-
0:40
-
1:40
-
2:40
[Fonciello] Fonciello [Cta 03565]
23:44
-
0:44
-
1:44
-
2:44
[Meres] Granda Este 2 [Cta 03569]
23:47
-
0:47
-
1:47
-
2:47
[Meres] Granda Este 1 [Cta 03573]
23:49
-
0:49
-
1:49
-
2:49
[Oviedo/Uviéu] Fernando Vela 12 - Campus Milán [Cta 05085]
0:09
0:09
1:09
1:09
2:09
2:09
3:09
[Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549]
0:10
0:10
1:10
1:10
2:10
2:10
3:10
Horari de dissabte
Estació
Sortida núm. #1
Sortida núm. #2
Sortida núm. #3
Sortida núm. #4
Sortida núm. #5
Sortida núm. #6
Sortida núm. #7
Sortida núm. #8
Sortida núm. #9
Sortida núm. #10
Sortida núm. #11
Sortida núm. #12
Sortida núm. #13
Sortida núm. #14
Sortida núm. #15
Sortida núm. #16
[Pola Siero, La|Pola De Siero] Estación Bus Pola De Siero [Cta 00810]
-
3:30
-
4:30
-
5:30
-
6:30
-
23:30
-
0:30
-
1:30
-
2:30
[Pola Siero, La|Pola De Siero] Celleruelo 66 - La Soledad [Cta 03532]
-
3:31
-
4:31
-
5:31
-
6:31
-
23:31
-
0:31
-
1:31
-
2:31
[Pola Siero, La|Pola De Siero] Quico Lemus 20 [Cta 03533]
-
3:31
-
4:31
-
5:31
-
6:31
-
23:31
-
0:31
-
1:31
-
2:31
[Posá|Posada] Quico Lemus 36 [Cta 03534]
-
3:32
-
4:32
-
5:32
-
6:32
-
23:32
-
0:32
-
1:32
-
2:32
[Forfontía] Polígono El Berrón Este 2 [Cta 02033]
-
3:33
-
4:33
-
5:33
-
6:33
-
23:33
-
0:33
-
1:33
-
2:33
[Berrón, El] Polígono El Berrón Este [Cta 02034]
-
3:34
-
4:34
-
5:34
-
6:34
-
23:34
-
0:34
-
1:34
-
2:34
[Berrón, El] Cruce Noreña [Cta 02035]
-
3:34
-
4:34
-
5:34
-
6:34
-
23:34
-
0:34
-
1:34
-
2:34
[Noreña] Flórez Estrada [Cta 02036]
-
3:36
-
4:36
-
5:36
-
6:36
-
23:36
-
0:36
-
1:36
-
2:36
[Noreña] Ayuntamiento Noreña [Cta 03544]
-
3:37
-
4:37
-
5:37
-
6:37
-
23:37
-
0:37
-
1:37
-
2:37
[Berrón, El] El Berrón - Buenavista [Cta 03546]
-
3:38
-
4:38
-
5:38
-
6:38
-
23:38
-
0:38
-
1:38
-
2:38
[Revuelta'L Coche, La|Revuelta El Coche] Fuentespino - Argüelles [Cta 03549]
-
3:39
-
4:39
-
5:39
-
6:39
-
23:39
-
0:39
-
1:39
-
2:39
[Revuelta'L Coche, La|Revuelta El Coche] Rotonda Argüelles [Cta 02041]
-
3:40
-
4:40
-
5:40
-
6:40
-
23:40
-
0:40
-
1:40
-
2:40
[Fonciello] Fonciello [Cta 03565]
-
3:44
-
4:44
-
5:44
-
6:44
-
23:44
-
0:44
-
1:44
-
2:44
[Meres] Granda Este 2 [Cta 03569]
-
3:47
-
4:47
-
5:47
-
6:47
-
23:47
-
0:47
-
1:47
-
2:47
[Meres] Granda Este 1 [Cta 03573]
-
3:49
-
4:49
-
5:49
-
6:49
-
23:49
-
0:49
-
1:49
-
2:49
[Oviedo/Uviéu] Fernando Vela 12 - Campus Milán [Cta 05085]
3:09
4:09
4:09
5:09
5:09
6:09
6:09
7:09
7:09
0:09
0:09
1:09
1:09
2:09
2:09
3:09
[Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549]
3:10
4:10
4:10
5:10
5:10
6:10
6:10
7:10
7:10
0:10
0:10
1:10
1:10
2:10
2:10
3:10
Horari de diumenge
Estació
Sortida núm. #1
Sortida núm. #2
Sortida núm. #3
Sortida núm. #4
Sortida núm. #5
Sortida núm. #6
Sortida núm. #7
Sortida núm. #8
Sortida núm. #9
[Pola Siero, La|Pola De Siero] Estación Bus Pola De Siero [Cta 00810]
-
3:30
-
4:30
-
5:30
-
6:30
-
[Pola Siero, La|Pola De Siero] Celleruelo 66 - La Soledad [Cta 03532]
-
3:31
-
4:31
-
5:31
-
6:31
-
[Pola Siero, La|Pola De Siero] Quico Lemus 20 [Cta 03533]
-
3:31
-
4:31
-
5:31
-
6:31
-
[Posá|Posada] Quico Lemus 36 [Cta 03534]
-
3:32
-
4:32
-
5:32
-
6:32
-
[Forfontía] Polígono El Berrón Este 2 [Cta 02033]
-
3:33
-
4:33
-
5:33
-
6:33
-
[Berrón, El] Polígono El Berrón Este [Cta 02034]
-
3:34
-
4:34
-
5:34
-
6:34
-
[Berrón, El] Cruce Noreña [Cta 02035]
-
3:34
-
4:34
-
5:34
-
6:34
-
[Noreña] Flórez Estrada [Cta 02036]
-
3:36
-
4:36
-
5:36
-
6:36
-
[Noreña] Ayuntamiento Noreña [Cta 03544]
-
3:37
-
4:37
-
5:37
-
6:37
-
[Berrón, El] El Berrón - Buenavista [Cta 03546]
-
3:38
-
4:38
-
5:38
-
6:38
-
[Revuelta'L Coche, La|Revuelta El Coche] Fuentespino - Argüelles [Cta 03549]
-
3:39
-
4:39
-
5:39
-
6:39
-
[Revuelta'L Coche, La|Revuelta El Coche] Rotonda Argüelles [Cta 02041]
-
3:40
-
4:40
-
5:40
-
6:40
-
[Fonciello] Fonciello [Cta 03565]
-
3:44
-
4:44
-
5:44
-
6:44
-
[Meres] Granda Este 2 [Cta 03569]
-
3:47
-
4:47
-
5:47
-
6:47
-
[Meres] Granda Este 1 [Cta 03573]
-
3:49
-
4:49
-
5:49
-
6:49
-
[Oviedo/Uviéu] Fernando Vela 12 - Campus Milán [Cta 05085]
3:09
4:09
4:09
5:09
5:09
6:09
6:09
7:09
7:09
[Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549]
3:10
4:10
4:10
5:10
5:10
6:10
6:10
7:10
7:10
Horari de Automóviles Luarca SAU bus - OVI (Oviedo)
L'horari Automóviles Luarca SAU bus de la ruta OVI, Oviedo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Pola Siero, La|Pola De Siero] Estación Bus Pola De Siero [Cta 00810] estació a [Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Automóviles Luarca SAU.