XG612 - A Rúa - O Barco de Valdeorras Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Oficina Agraria (A Pobra de Trives) | 7:00 | 15:00 |
Cabalar (A Pobra de Trives) | 7:03 | 15:03 |
Rúa Real (Larouco) | 7:25 | 15:25 |
Cruce de Freixido (Petín) | 7:30 | 15:30 |
Rúa Real (Petín) | 7:35 | 15:35 |
Estación de Autobuses (A Rúa) | 7:37 | 15:37 |
O Camiño Novo (A Rúa) | 7:39 | 15:39 |
San Miguel (Vilamartín de Valdeorras) | 7:42 | 15:42 |
Rúa Miguel de Cervantes (Vilamartín de Valdeorras) | 7:45 | 15:45 |
Arcos (Vilamartín de Valdeorras) | 7:50 | 15:50 |
Estación de Autobuses (O Barco de Valdeorras) | 7:55 | 15:55 |
Horari de Atvisa bus - XG612 (A Rúa - O Barco de Valdeorras)
L'horari Atvisa bus de la ruta XG612, A Rúa - O Barco de Valdeorras, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Oficina Agraria (A Pobra de Trives) estació a Estación de Autobuses (O Barco de Valdeorras) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Atvisa.