XG621 - Salceda - Salvaterra - As Neves Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
Estación Intermodal (Vigo) | 11:00 | 19:15 | 21:15 |
Praza de España (Vigo) | 11:10 | 19:20 | 21:25 |
Estrada Madrid, 8 (Seminario) // A Raposeira | 11:15 | 19:25 | 21:30 |
Meixoeiro (Instituto) | 11:20 | 19:30 | 21:35 |
Puxeiros | 11:25 | 19:35 | 21:40 |
Ponte Galo (Avda.De Galicia) | 11:35 | 19:50 | 21:50 |
Porriño (Xulgado) | 11:36 | 19:52 | 21:51 |
Porriño (Instalauto) | 11:37 | 19:53 | 21:52 |
Porriño (A Guia) | 11:38 | 19:54 | 21:53 |
Rocha (Atios) | 11:39 | 19:55 | 21:54 |
A Casilla (O Porriño) | 11:40 | 19:57 | 21:55 |
A Vacaría (O Porriño) | 11:43 | 19:58 | 21:58 |
Mantelle (O Porriño) | 11:44 | 19:59 | 21:59 |
O Picouzo (O Porriño) | 11:45 | 20:01 | 22:00 |
A Cruz (O Porriño) | 11:47 | 20:03 | 22:02 |
Bouzavedra (Salceda de Caselas) | 11:50 | 20:06 | 22:05 |
Vendanova (Salceda de Caselas) | 11:52 | 20:07 | 22:07 |
Altamira (Salceda de Caselas) | 11:53 | 20:08 | 22:08 |
Rúa Vigo-Devesa (Salceda de Caselas) | 11:55 | 20:10 | 22:10 |
Cruce Entenza (Salvaterra do Miño) | 11:57 | 20:12 | 22:12 |
San Roque (Salvaterra do Miño) | 11:58 | 20:13 | 22:13 |
Cabreira (Salvaterra do Miño) | - | 20:14 | - |
A Rañada-Pobo (Salvaterra do Miño) | - | 20:16 | - |
A Rañada (Salvaterra do Miño) | 12:01 | 20:18 | 22:16 |
Rúa Castelao, 23 (Salvaterra do Miño) | 12:05 | 20:20 | 22:20 |
Raíña Doña Urraca - Concello (Salvaterra do Miño) | 12:06 | 20:21 | 22:21 |
Dextros (Salvaterra do Miño) | 12:08 | 20:22 | 22:23 |
Oleiros (Salvaterra do Miño) | - | 20:24 | - |
A Regueira (Salvaterra de Miño) | 12:09 | 20:25 | 22:24 |
As Santas (Salvaterra de Miño) | 12:10 | - | 22:25 |
As Santas (Salvaterra de Miño) | - | 20:26 | - |
Liñares (As Neves) | 12:11 | 20:29 | 22:26 |
Tortoreos (As Neves) | 12:12 | 20:30 | 22:27 |
Empalme de Tortoreos (As Neves) | 12:13 | 20:31 | 22:28 |
Instituto de Tortoreos (As Neves) | 12:14 | 20:32 | 22:29 |
Centro de Saúde (As Neves) | 12:15 | 20:33 | 22:30 |
Mercado (As Neves) | 12:16 | 20:34 | 22:31 |
Pabellón (As Neves) | 12:17 | 20:35 | 22:32 |
Horari de Monbus bus - XG621 (Salceda - Salvaterra - As Neves)
L'horari Monbus bus de la ruta XG621, Salceda - Salvaterra - As Neves, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación Intermodal (Vigo) estació a Pabellón (As Neves) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus.
XG621 Horaris d'indicacions alternatives
- XG621 Horari - Salceda - Porriño
- XG621 Horari - Vigo (Pza.España - Est.Intermodal)
- XG621 Horari - Puxeiros - Sanguiñeda - Porriño
- XG621 Horari - Vigo (Pza.España - Intermodal)
- XG621 Horari - Alxén - Salceda - Porriño
- XG621 Horari - Ponteareas - Porriño - Vigo (H.A.C. - Est.Intermodal)
- XG621 Horari - Ponteareas - Salvaterra
- XG621 Horari - Vigo (Pza.España - Intermodal) Por Salceda
- XG621 Horari - Salceda - Salvaterra
- XG621 Horari - Sanguiñeda - Porriño - Torneiros