XG621 - Vigo (Pza.España - Intermodal) Por Salceda Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Pabellón (As Neves) | 6:35 | - | 15:15 | - | - |
Mercado (As Neves) | 6:36 | - | 15:16 | - | - |
Centro de Saúde (As Neves) | 6:37 | - | 15:17 | - | - |
Instituto de Tortoreos (As Neves) | 6:38 | - | 15:18 | - | - |
Empalme de Tortoreos (As Neves) | 6:39 | - | 15:19 | - | - |
Tortoreos (As Neves) | 6:40 | - | 15:20 | - | - |
Liñares (As Neves) | 6:41 | - | 15:21 | - | - |
As Santas (Salvaterra de Miño) | 6:45 | - | 15:25 | - | - |
A Regueira (Salvaterra de Miño) | 6:46 | - | 15:26 | - | - |
Oleiros (Salvaterra do Miño) | 6:47 | - | 15:27 | - | - |
Dextros (Salvaterra do Miño) | 6:48 | - | 15:28 | - | - |
Rúa Castelao, 23 (Salvaterra do Miño) | 6:50 | 8:20 | 15:30 | 17:05 | 19:05 |
Raíña Doña Urraca - Concello (Salvaterra do Miño) | 6:51 | 8:21 | 15:31 | 17:06 | 19:06 |
A Rañada (Salvaterra do Miño) | 6:53 | 8:24 | 15:33 | 17:09 | 19:09 |
A Rañada-Pobo (Salvaterra do Miño) | 6:54 | 8:25 | 15:34 | 17:11 | 19:10 |
Grixó (Salvaterra de Miño) | - | - | - | 17:12 | - |
Cabreira (Salvaterra do Miño) | - | 8:26 | - | - | 19:11 |
Alxén-Pobo (Ponteareas) | - | - | - | 17:14 | - |
Cabreira (Salvaterra do Miño) | 6:55 | - | 15:35 | 17:16 | - |
San Roque (Salvaterra do Miño) | 6:56 | 8:28 | 15:36 | 17:17 | 19:13 |
Cruce Entenza (Salvaterra do Miño) | 6:57 | 8:30 | 15:37 | 17:18 | 19:15 |
Rúa Vigo - A Devesa (Salceda de Caselas) | 7:00 | 8:35 | 15:40 | 17:20 | 19:20 |
Altamira (Salceda de Caselas) | 7:02 | 8:37 | 15:42 | 17:21 | 19:22 |
Vendanova (Salceda de Caselas) | 7:04 | 8:38 | 15:44 | 17:23 | 19:23 |
Bouzavedra (Salceda de Caselas) | 7:05 | 8:38 | 15:45 | 17:23 | 19:23 |
A Cruz (O Porriño) | 7:07 | 8:42 | 15:47 | 17:26 | 19:27 |
O Picouzo (O Porriño) | 7:08 | 8:43 | 15:48 | 17:28 | 19:28 |
Mantelle (O Porriño) | 7:09 | 8:43 | 15:49 | 17:28 | 19:28 |
A Vacaría (O Porriño) | 7:11 | 8:44 | 15:51 | 17:29 | 19:29 |
A Casilla (O Porriño) | 7:14 | 8:48 | 15:54 | 17:33 | 19:33 |
Rocha (Atios) | 7:15 | 8:50 | 15:55 | 17:34 | 19:35 |
Porriño (A Guia) | 7:16 | 8:51 | 15:56 | 17:35 | 19:36 |
Porriño (Instalauto) | 7:17 | 8:52 | 15:57 | 17:36 | 19:37 |
Porriño (Xulgado) | 7:18 | 8:53 | 15:58 | 17:37 | 19:38 |
Ponte Galo (Avda.De Galicia) | 7:20 | 8:55 | 16:00 | 17:40 | 19:40 |
Puxeiros | 7:30 | 9:05 | 16:10 | 17:50 | 19:50 |
Estrada Vella de Madrid (Cruce H.Meixoeiro) // O Monte Faneco | 7:35 | 9:10 | 16:15 | 17:55 | 19:55 |
Estrada Madrid (Fronte Seminario) // O Campo da Presa do Valo | 7:40 | 9:15 | 16:20 | 18:00 | 20:00 |
Praza de España - Baixada Interurbanos (Vigo) | 7:45 | 9:20 | 16:25 | 18:05 | 20:05 |
Estación Intermodal (Vigo) | 7:50 | 9:25 | 16:30 | 18:10 | 20:10 |
Horari de Monbus bus - XG621 (Vigo (Pza.España - Intermodal) Por Salceda)
L'horari Monbus bus de la ruta XG621, Vigo (Pza.España - Intermodal) Por Salceda, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Pabellón (As Neves) estació a Estación Intermodal (Vigo) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus.
XG621 Horaris d'indicacions alternatives
- XG621 Horari - Salceda - Porriño
- XG621 Horari - Vigo (Pza.España - Est.Intermodal)
- XG621 Horari - Puxeiros - Sanguiñeda - Porriño
- XG621 Horari - Vigo (Pza.España - Intermodal)
- XG621 Horari - Alxén - Salceda - Porriño
- XG621 Horari - Ponteareas - Porriño - Vigo (H.A.C. - Est.Intermodal)
- XG621 Horari - Ponteareas - Salvaterra
- XG621 Horari - Salceda - Salvaterra - As Neves
- XG621 Horari - Salceda - Salvaterra
- XG621 Horari - Sanguiñeda - Porriño - Torneiros