XG621H - Salceda - Salvaterra Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
H. A. Cunqueiro (Consultas) | 13:45 | 20:45 |
Gran Via, 147 // Pousafoles de Abaixo | 13:55 | 20:55 |
Praza de España (Vigo) | 14:00 | 21:00 |
Estrada Madrid, 8 (Seminario) // A Raposeira | 14:05 | 21:05 |
Meixoeiro (Instituto) | 14:10 | 21:10 |
Humanidades (Cuvi) // A Chan da Cumieira | 14:15 | - |
Economicas E Empresariais (Cuvi) // O Camiño Dos Arrieiros | 14:15 | - |
Ciencias Xuridicas (Cuvi) // A Coutada Grande | 14:16 | - |
Química (Cuvi) // As Presas do Monte | 14:16 | - |
Bioloxía (Cuvi) // Os Lagos | 14:17 | - |
Ingenieros (Cuvi) // A Chan do Escote | 14:17 | - |
Telecomunicacions (Cuvi) // A Pedra da Raposa | 14:18 | - |
Puxeiros | 14:25 | 21:15 |
Ponte Galo (Avda.De Galicia) | 14:40 | 21:25 |
Porriño (Xulgado) | 14:41 | 21:26 |
Porriño (Instalauto) | 14:42 | 21:27 |
Porriño (A Guia) | 14:43 | 21:28 |
Rocha (Atios) | 14:44 | 21:29 |
A Casilla (O Porriño) | 14:45 | 21:30 |
A Vacaría (O Porriño) | 14:48 | 21:34 |
Mantelle (O Porriño) | 14:50 | 21:34 |
O Picouzo (O Porriño) | 14:51 | 21:35 |
A Cruz (O Porriño) | 14:52 | 21:36 |
Bouzavedra (Salceda de Caselas) | 14:55 | 21:40 |
Vendanova (Salceda de Caselas) | 14:56 | 21:41 |
Altamira (Salceda de Caselas) | 14:57 | 21:43 |
Rúa Vigo-Devesa (Salceda de Caselas) | 15:00 | 21:45 |
Cruce Entenza (Salvaterra do Miño) | 15:02 | 21:47 |
San Roque (Salvaterra do Miño) | 15:03 | 21:48 |
Cabreira (Salvaterra do Miño) | 15:04 | 21:49 |
Alxén-Pobo (Ponteareas) | 15:06 | 21:51 |
Grixó (Salvaterra de Miño) | 15:08 | 21:53 |
A Rañada-Pobo (Salvaterra do Miño) | 15:10 | 21:55 |
A Rañada (Salvaterra do Miño) | 15:12 | 21:57 |
Rúa Castelao, 23 (Salvaterra do Miño) | 15:15 | 21:59 |
Raíña Doña Urraca - Concello (Salvaterra do Miño) | - | 22:00 |
Horari de diumenge i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
H. A. Cunqueiro (Consultas) | 18:30 |
Gran Via, 147 // Pousafoles de Abaixo | 18:40 |
Praza de España (Vigo) | 18:45 |
Estrada Madrid, 8 (Seminario) // A Raposeira | 18:50 |
Meixoeiro (Instituto) | 18:55 |
Puxeiros | 19:00 |
Ponte Galo (Avda.De Galicia) | 19:10 |
Porriño (Xulgado) | 19:11 |
Porriño (Instalauto) | 19:12 |
Porriño (A Guia) | 19:13 |
Rocha (Atios) | 19:14 |
A Casilla (O Porriño) | 19:15 |
A Vacaría (O Porriño) | 19:19 |
Mantelle (O Porriño) | 19:19 |
O Picouzo (O Porriño) | 19:20 |
A Cruz (O Porriño) | 19:21 |
Bouzavedra (Salceda de Caselas) | 19:25 |
Vendanova (Salceda de Caselas) | 19:26 |
Altamira (Salceda de Caselas) | 19:28 |
Rúa Vigo-Devesa (Salceda de Caselas) | 19:30 |
Cruce Entenza (Salvaterra do Miño) | 19:32 |
San Roque (Salvaterra do Miño) | 19:33 |
Cabreira (Salvaterra do Miño) | 19:34 |
Alxén-Pobo (Ponteareas) | 19:36 |
Grixó (Salvaterra de Miño) | 19:38 |
A Rañada-Pobo (Salvaterra do Miño) | 19:40 |
A Rañada (Salvaterra do Miño) | 19:42 |
Rúa Castelao, 23 (Salvaterra do Miño) | 19:44 |
Raíña Doña Urraca - Concello (Salvaterra do Miño) | 19:45 |
Horari de Monbus bus - XG621H (Salceda - Salvaterra)
L'horari Monbus bus de la ruta XG621H, Salceda - Salvaterra, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de H. A. Cunqueiro (Consultas) estació a Raíña Doña Urraca - Concello (Salvaterra do Miño) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus.
XG621H Horaris d'indicacions alternatives
- XG621H Horari - Ponteareas - Porriño - Vigo (Pza.España - H.A.C.)
- XG621H Horari - Puxeiros - Sanguiñeda - Porriño
- XG621H Horari - Salceda - Porriño - Vigo (Pza.España - H.Alv.Cunqueiro)
- XG621H Horari - Ponteareas - Salvaterra
- XG621H Horari - Puxeiros - H.Alv.Cunqueiro
- XG621H Horari - Ponteareas - Porriño - Vigo (Cuvi - Pza.España - H.A.C.)
- XG621H Horari - Ponteareas - Salvaterra - As Neves
- XG621H Horari - Salceda - Porriño - Vigo (Pza.España - H.A.C.)
- XG621H Horari - Salceda - Porriño - Vigo (Cuvi - Pza.España - H.A.C.)
- XG621H Horari - Salceda - Salvaterra - As Neves