XG621H - Ponteareas - Salvaterra - As Neves Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
H. A. Cunqueiro (Consultas) | 17:00 |
Gran Via, 147 // Pousafoles de Abaixo | 17:10 |
Praza de España (Vigo) | 17:15 |
Estrada Madrid, 8 (Seminario) // A Raposeira | 17:20 |
Institutos do Meixoeiro (Vigo) | 17:25 |
A Portela de Puxeiros (Mos) | 17:30 |
Avenida de Galicia (O Porriño) | 17:50 |
Arquitecto Palacios - Ies Pino Manso (O Porriño) | 17:51 |
Rotonda de Cans (O Porriño) | 17:53 |
Cans (O Porriño) | 17:56 |
Alto de Confurco (Ponteareas) | 17:58 |
Xinzo - A Rocha (Ponteareas) | 18:00 |
Xinzo - A Cividá (Ponteareas) | 18:01 |
Arnoso (Ponteareas) | 18:02 |
Cotarel (Ponteareas) | 18:03 |
A Oliveira (Ponteareas) | 18:04 |
Igrexa de Areas (Ponteareas) | 18:05 |
Alto de Areas (Ponteareas) | 18:07 |
Capela Dos Remedios (Ponteareas) | 18:08 |
Estación de Autobuses (Ponteareas) | 18:10 |
Avenida Castelao, 43 - Colexios (Ponteareas) | 18:11 |
Tanatorio (Ponteareas) | 18:13 |
Angoares (Ponteareas) | 18:14 |
Puntillón-A Peroxa (Ponteareas) | 18:15 |
Moreira (Ponteareas) | 18:17 |
A Cruz (Salvaterra do Miño) | 18:19 |
As Fraguiñas (Salvaterra do Miño) | 18:19 |
Fornelos (Salvaterra do Miño) | 18:20 |
Martín (Salvaterra de Miño) | 18:23 |
Lourido (Salvaterra de Miño) | 18:26 |
Pesqueiras (Salvaterra de Miño) | 18:26 |
Empalme de Pesqueiras (Salvaterra do Miño) | 18:26 |
Fonte Arcade (Salvaterra de Miño) | 18:27 |
Outeiro - Lourido (Salvaterra do Miño) | 18:28 |
Alto do Galo (Salvaterra de Miño) | 18:29 |
Rúa Castelao, 23 (Salvaterra do Miño) | 18:30 |
Raíña Doña Urraca - Concello (Salvaterra do Miño) | 18:31 |
Dextros (Salvaterra do Miño) | 18:32 |
Oleiros (Salvaterra do Miño) | 18:33 |
A Regueira (Salvaterra de Miño) | 18:35 |
As Santas (Salvaterra de Miño) | 18:36 |
Liñares (As Neves) | 18:40 |
Tortoreos (As Neves) | 18:41 |
Empalme de Tortoreos (As Neves) | 18:42 |
Instituto de Tortoreos (As Neves) | 18:43 |
Centro de Saúde (As Neves) | 18:44 |
Mercado (As Neves) | 18:44 |
Pabellón (As Neves) | 18:45 |
Horari de Monbus bus - XG621H (Ponteareas - Salvaterra - As Neves)
L'horari Monbus bus de la ruta XG621H, Ponteareas - Salvaterra - As Neves, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de H. A. Cunqueiro (Consultas) estació a Pabellón (As Neves) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus.
XG621H Horaris d'indicacions alternatives
- XG621H Horari - Ponteareas - Porriño - Vigo (Pza.España - H.A.C.)
- XG621H Horari - Puxeiros - Sanguiñeda - Porriño
- XG621H Horari - Salceda - Porriño - Vigo (Pza.España - H.Alv.Cunqueiro)
- XG621H Horari - Ponteareas - Salvaterra
- XG621H Horari - Puxeiros - H.Alv.Cunqueiro
- XG621H Horari - Ponteareas - Porriño - Vigo (Cuvi - Pza.España - H.A.C.)
- XG621H Horari - Salceda - Porriño - Vigo (Pza.España - H.A.C.)
- XG621H Horari - Salceda - Salvaterra
- XG621H Horari - Salceda - Porriño - Vigo (Cuvi - Pza.España - H.A.C.)
- XG621H Horari - Salceda - Salvaterra - As Neves