XG63005 - Noia E.A. Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Merelle (Lousame) | 8:17 |
Meixonfrío (Lousame) | 8:19 |
Carabeiras (Lousame) | 8:22 |
O Cruceiro (Lousame) | 8:23 |
A Barreira (Lousame) | 8:31 |
Guiende (Lousame) | 8:33 |
Pascual (Lousame) | 8:38 |
Igrexa de Tállara (Lousame) | 8:46 |
Cernande (Lousame) | 8:48 |
Abeixón (Lousame) | 8:51 |
Carantoña (Lousame) | 8:55 |
Sanguiñal (Lousame) | 8:57 |
Marracín de Abaixo (Lousame) | 8:59 |
A Silva (Lousame) | 9:06 |
Cpi Cernadas de Castro (Lousame) | 9:07 |
Portobravo (Lousame) | 9:11 |
Noia - Estación de Autobuses (Noia) | 9:17 |
Horari de Autos Dosil bus - XG63005 (Noia E.A.)
L'horari Autos Dosil bus de la ruta XG63005, Noia E.A., ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Merelle (Lousame) estació a Noia - Estación de Autobuses (Noia) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autos Dosil.