XG681TB - 10: Fontes → Samede → Cpi Dr.López Suárez Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Fontes (Friol) | 9:10 |
Anafreita (Friol) | 9:11 |
Samede (Bar Migaraya) (Friol) | 9:13 |
Cerdeira (Friol) | 9:16 |
Bidueiro (Friol) | 9:17 |
Lea 2 (Friol) | 9:21 |
Córneas (Cruce Lea) (Friol) | 9:22 |
Escola de Lea (Dársena) (Friol) | 9:24 |
Galiñeiros (Friol) | 9:26 |
Avenida de Lugo - Cuartel Vello (Friol) | 9:30 |
Colexio Doutor López Suárez (Friol) | 9:31 |
Horari de Monbus bus - XG681TB (10: Fontes → Samede → Cpi Dr.López Suárez)
L'horari Monbus bus de la ruta XG681TB, 10: Fontes → Samede → Cpi Dr.López Suárez, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Fontes (Friol) estació a Colexio Doutor López Suárez (Friol) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus.
XG681TB Horaris d'indicacions alternatives
- XG681TB Horari - 12: Cpi Dr.López Suárez → Prado → Madelos → Gudín
- XG681TB Horari - 10: Cpi Dr.López Suárez → Samede → Fontes
- XG681TB Horari - 06: Coto (Anxeriz) → Ies Poeta Díaz Castro
- XG681TB Horari - 11: Cabana → Marcela → Folgar → Cpi Dr.López Suárez
- XG681TB Horari - 12: Gudín → Madelos → Prado → Cpi Dr.López Suárez
- XG681TB Horari - 11: Cpi Dr.López Suárez → Folgar → Marcela → Cabana
- XG681TB Horari - 06: Ies Poeta Díaz Castro → Coto (Anxeriz)