XG681TB - 12: Gudín → Madelos → Prado → Cpi Dr.López Suárez Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Gudín (Friol) | 9:00 |
As Penas (Madelos) (Friol) | 9:11 |
Córneas (Cruce Lea) (Friol) | 9:13 |
Madelos (Friol) | 9:17 |
Vila-Pequena (Friol) | 9:18 |
Prado 2 (Igrexa) (Friol) | 9:32 |
Avenida de Lugo - Cuartel Vello (Friol) | 9:40 |
Colexio Doutor López Suárez (Friol) | 9:41 |
Horari de Monbus bus - XG681TB (12: Gudín → Madelos → Prado → Cpi Dr.López Suárez)
L'horari Monbus bus de la ruta XG681TB, 12: Gudín → Madelos → Prado → Cpi Dr.López Suárez, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Gudín (Friol) estació a Colexio Doutor López Suárez (Friol) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus.
XG681TB Horaris d'indicacions alternatives
- XG681TB Horari - 10: Fontes → Samede → Cpi Dr.López Suárez
- XG681TB Horari - 12: Cpi Dr.López Suárez → Prado → Madelos → Gudín
- XG681TB Horari - 10: Cpi Dr.López Suárez → Samede → Fontes
- XG681TB Horari - 06: Coto (Anxeriz) → Ies Poeta Díaz Castro
- XG681TB Horari - 11: Cabana → Marcela → Folgar → Cpi Dr.López Suárez
- XG681TB Horari - 11: Cpi Dr.López Suárez → Folgar → Marcela → Cabana