XG817FI - Noia - Muros - Cee - Fisterra Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Santiago - Estación de Autobuses Intermodal | 10:00 |
Avenida Mestre Mateo - Campus Sur | 10:05 |
Avenida Mestra Victoria Míguez - Fronte Ao Hospital Clínico | 10:06 |
A Barcia (Santiago) | 10:10 |
Lamas de Laraño - Piñeiro de Villestro (Santiago) | 10:11 |
Muros, 18 (Santiago) | 10:11 |
Muros, 60 - Roxos (Santiago) | 10:12 |
Roxos - Igrexa (Santiago) | 10:13 |
Muros, 124 - Roxos (Santiago) | 10:13 |
Muros, 144 - Vilastrexe (Santiago) | 10:13 |
Muros - Rotonda Tapia (Santiago) | 10:14 |
Urbanización Aldea Nova (Ames) | 10:15 |
Praza da Maía - Bertamiráns (Ames) | 10:18 |
O Tremo - Fronte Ao Balneario (Brión) | 10:21 |
Vicente Ramos, C. Guitiande (Brión) | 10:22 |
Os Ánxeles - Rotonda Gándara (Brión) | 10:23 |
Gundín (Brión) | 10:25 |
Gundín (Brión) | 10:25 |
O Agrosiso (Rois) | 10:28 |
Urdilde (Rois) | 10:30 |
Martelo (Rois) | 10:33 |
Cedofeito (Lousame) | 10:36 |
San Xusto (Lousame) | 10:37 |
Cruce do Tambre (Noia) | 10:39 |
Sampaio (Noia) | 10:40 |
Cruce da Alvariza (Noia) | 10:43 |
A Fialla (Noia) | 10:44 |
Rúa de San Bernardo (Noia) | 10:47 |
Noia - Estación de Autobuses (Noia) | 11:00 |
Vilanova (Noia) | 11:03 |
Orro (Noia) | 11:04 |
Riba de Mar (Outes) | 11:10 |
A Serra de Outes (Outes) | 11:13 |
Viro (Outes) | 11:15 |
O Cruceiro de Roo (Outes) | 11:17 |
Siavo (Outes) | 11:19 |
O Freixo (Outes) | 11:21 |
O Freixo (Outes) | 11:22 |
Esteiro (Muros) | 11:27 |
Tal (Muros) | 11:30 |
Abelleira (Muros) | 11:34 |
Boavista (Muros) | 11:37 |
Muros (Muros) | 11:48 |
Louro - Praia de San Francisco (Muros) | 11:54 |
Louro (Muros) | 11:55 |
Lariño (Carnota) | 11:59 |
Lira (Carnota) | 12:03 |
Sofán (Carnota) | 12:05 |
Teixoeira (Carnota) | 12:06 |
Mallou (Carnota) | 12:08 |
Carnota (Carnota) | 12:10 |
Pedrafigueira (Carnota) | 12:12 |
O Viso (Carnota) | 12:15 |
Caldebarcos (Carnota) | 12:19 |
Panchés (Carnota) | 12:21 |
Quilmas (Carnota) | 12:24 |
O Pindo (Carnota) | 12:27 |
O Ézaro (Dumbría) | 12:31 |
O Ézaro - Fronte Ao Cemiterio (Dumbría) | 12:32 |
Gures (Cee) | 12:34 |
A Igrexa (Cee) | 12:38 |
As Lamas (Cee) | 12:39 |
Brens (Cee) | 12:41 |
Cee - Estación de Autobuses | 12:46 |
Corcubión (Corcubión) | 12:50 |
A Amarela (Corcubión) | 12:54 |
Estorde (Cee) | 12:55 |
Praia de Estorde (Cee) | 12:56 |
Estorde - Cámping (Cee) | 12:56 |
Sardiñeiro (Fisterra) | 12:57 |
Calcoba (Fisterra) | 13:01 |
A Anchoa (Fisterra) | 13:02 |
A Anchoa (Fisterra) | 13:03 |
San Martiño (Fisterra) | 13:04 |
Fisterra | 13:06 |
Horari de Monbus bus - XG817FI (Noia - Muros - Cee - Fisterra)
L'horari Monbus bus de la ruta XG817FI, Noia - Muros - Cee - Fisterra, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Santiago - Estación de Autobuses Intermodal estació a Faro de Fisterra estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus. Actualitzem l'horari de XG817FI, de Santiago a Fisterra, cada dia a mitjanit.
XG817FI Horaris d'indicacions alternatives
- XG817FI Horari - Noia - Muros
- XG817FI Horari - Noia - Santiago (Semidirecto)
- XG817FI Horari - Cee - Muros - Santiago (Directo Desde O Freixo)
- XG817FI Horari - Santiago
- XG817FI Horari - Noia - Santiago
- XG817FI Horari - Muros - Cee - Fisterra (Directo Ata O Freixo)
- XG817FI Horari - Noia - Muros - Cee
- XG817FI Horari - Santiago (Directo) - Noia - Muros
- XG817FI Horari - Santiago - A Coruña (Directo)
- XG817FI Horari - Muros - Noia - Santiago
- XG817FI Horari - Noia