Avenida Mestra Victoria Míguez - Fronte Ao Hospital Clínico
12:06
14:41
15:36
19:06
22:20
A Barcia (Santiago)
12:10
14:45
15:40
19:10
22:23
Lamas de Laraño - Piñeiro de Villestro (Santiago)
12:10
14:46
15:41
19:10
22:23
Muros, 18 (Santiago)
12:11
14:46
15:41
19:11
22:24
Muros, 60 - Roxos (Santiago)
12:11
14:47
15:42
19:11
22:24
Roxos - Igrexa (Santiago)
12:12
14:48
15:43
19:12
22:25
Muros, 124 - Roxos (Santiago)
12:13
14:48
15:43
19:13
22:26
Muros, 144 - Vilastrexe (Santiago)
12:13
14:48
15:43
19:13
22:26
Muros - Rotonda Tapia (Santiago)
12:13
14:49
15:44
19:13
22:26
Urbanización Aldea Nova (Ames)
12:15
14:50
15:45
19:15
22:28
Praza da Maía - Bertamiráns (Ames)
12:18
14:53
15:48
19:18
22:31
O Tremo - Fronte Ao Balneario (Brión)
12:21
14:56
15:51
19:21
22:34
Vicente Ramos, C. Guitiande (Brión)
12:21
14:57
15:52
19:21
22:34
Os Ánxeles - Rotonda Gándara (Brión)
12:23
14:58
15:53
19:23
22:36
Gundín (Brión)
12:24
15:00
15:55
19:24
22:37
Gundín (Brión)
12:25
15:00
15:55
19:25
22:38
O Agrosiso (Rois)
12:27
15:03
15:58
19:27
22:40
Urdilde (Rois)
12:29
15:05
16:00
19:29
22:41
Martelo (Rois)
12:32
15:08
16:03
19:32
22:44
Cedofeito (Lousame)
12:35
15:11
16:06
19:35
22:46
San Xusto (Lousame)
12:36
15:12
16:07
19:36
22:47
Cruce do Tambre (Noia)
12:39
15:14
16:09
19:39
22:49
Sampaio (Noia)
12:40
15:15
16:10
19:40
22:50
Cruce da Alvariza (Noia)
12:42
15:18
16:13
19:42
22:52
A Fialla (Noia)
12:43
15:19
16:14
19:43
22:53
Rúa de San Bernardo (Noia)
12:46
15:22
16:17
19:46
22:55
Noia - Estación de Autobuses (Noia)
13:00
15:35
16:30
20:00
23:00
Vilanova (Noia)
13:03
15:38
16:33
20:03
23:03
Orro (Noia)
13:05
15:39
16:34
20:05
23:04
Riba de Mar (Outes)
13:11
15:42
16:40
20:11
23:07
A Serra de Outes (Outes)
13:13
15:45
16:43
20:13
23:10
Viro (Outes)
13:16
15:47
16:45
20:16
23:12
O Cruceiro de Roo (Outes)
13:17
15:49
16:47
20:17
23:14
Siavo (Outes)
13:19
15:51
16:49
20:19
23:16
O Freixo (Outes)
13:21
15:53
16:51
20:21
23:18
O Freixo (Outes)
13:22
15:54
16:52
20:22
23:19
Esteiro (Muros)
13:27
15:59
16:57
20:27
23:24
Tal (Muros)
13:31
16:02
17:00
20:31
23:27
Abelleira (Muros)
13:34
16:06
17:04
20:34
23:31
Boavista (Muros)
13:37
16:09
17:07
20:37
23:34
Muros (Muros)
13:42
16:14
-
20:42
23:39
Horari de dissabte
Estació
Sortida núm. #1
Sortida núm. #2
Santiago - Estación de Autobuses Intermodal
14:00
22:15
Avenida Mestre Mateo - Campus Sur
14:05
22:18
Avenida Mestra Victoria Míguez - Fronte Ao Hospital Clínico
14:06
22:20
A Barcia (Santiago)
14:10
22:23
Lamas de Laraño - Piñeiro de Villestro (Santiago)
14:11
22:23
Muros, 18 (Santiago)
14:11
22:24
Muros, 60 - Roxos (Santiago)
14:12
22:24
Roxos - Igrexa (Santiago)
14:13
22:25
Muros, 124 - Roxos (Santiago)
14:13
22:26
Muros, 144 - Vilastrexe (Santiago)
14:13
22:26
Muros - Rotonda Tapia (Santiago)
14:14
22:26
Urbanización Aldea Nova (Ames)
14:15
22:28
Praza da Maía - Bertamiráns (Ames)
14:18
22:31
O Tremo - Fronte Ao Balneario (Brión)
14:21
22:34
Vicente Ramos, C. Guitiande (Brión)
14:22
22:34
Os Ánxeles - Rotonda Gándara (Brión)
14:23
22:36
Gundín (Brión)
14:25
22:37
Gundín (Brión)
14:25
22:38
O Agrosiso (Rois)
14:28
22:40
Urdilde (Rois)
14:30
22:41
Martelo (Rois)
14:33
22:44
Cedofeito (Lousame)
14:36
22:46
San Xusto (Lousame)
14:37
22:47
Cruce do Tambre (Noia)
14:39
22:49
Sampaio (Noia)
14:40
22:50
Cruce da Alvariza (Noia)
14:43
22:52
A Fialla (Noia)
14:44
22:53
Rúa de San Bernardo (Noia)
14:47
22:55
Noia - Estación de Autobuses (Noia)
15:00
23:00
Vilanova (Noia)
15:03
23:03
Orro (Noia)
15:04
23:04
Riba de Mar (Outes)
15:07
23:07
A Serra de Outes (Outes)
15:10
23:10
Viro (Outes)
15:12
23:12
O Cruceiro de Roo (Outes)
15:14
23:14
Siavo (Outes)
15:16
23:16
O Freixo (Outes)
15:18
23:18
O Freixo (Outes)
15:19
23:19
Esteiro (Muros)
15:24
23:24
Tal (Muros)
15:27
23:27
Abelleira (Muros)
15:31
23:31
Boavista (Muros)
15:34
23:34
Muros (Muros)
15:39
23:39
Horari de diumenge
Estació
Sortida núm. #1
Sortida núm. #2
Sortida núm. #3
Santiago - Estación de Autobuses Intermodal
14:00
16:00
22:15
Avenida Mestre Mateo - Campus Sur
14:05
16:05
22:18
Avenida Mestra Victoria Míguez - Fronte Ao Hospital Clínico
14:06
16:06
22:20
A Barcia (Santiago)
14:10
16:10
22:23
Lamas de Laraño - Piñeiro de Villestro (Santiago)
14:11
16:11
22:23
Muros, 18 (Santiago)
14:11
16:11
22:24
Muros, 60 - Roxos (Santiago)
14:12
16:12
22:24
Roxos - Igrexa (Santiago)
14:13
16:13
22:25
Muros, 124 - Roxos (Santiago)
14:13
16:13
22:26
Muros, 144 - Vilastrexe (Santiago)
14:13
16:13
22:26
Muros - Rotonda Tapia (Santiago)
14:14
16:14
22:26
Urbanización Aldea Nova (Ames)
14:15
16:15
22:28
Praza da Maía - Bertamiráns (Ames)
14:18
16:18
22:31
O Tremo - Fronte Ao Balneario (Brión)
14:21
16:21
22:34
Vicente Ramos, C. Guitiande (Brión)
14:22
16:22
22:34
Os Ánxeles - Rotonda Gándara (Brión)
14:23
16:23
22:36
Gundín (Brión)
14:25
16:25
22:37
Gundín (Brión)
14:25
16:25
22:38
O Agrosiso (Rois)
14:28
16:28
22:40
Urdilde (Rois)
14:30
16:30
22:41
Martelo (Rois)
14:33
16:33
22:44
Cedofeito (Lousame)
14:36
16:36
22:46
San Xusto (Lousame)
14:37
16:37
22:47
Cruce do Tambre (Noia)
14:39
16:39
22:49
Sampaio (Noia)
14:40
16:40
22:50
Cruce da Alvariza (Noia)
14:43
16:43
22:52
A Fialla (Noia)
14:44
16:44
22:53
Rúa de San Bernardo (Noia)
14:47
16:47
22:55
Noia - Estación de Autobuses (Noia)
15:00
17:00
23:00
Vilanova (Noia)
15:03
17:03
23:03
Orro (Noia)
15:04
17:04
23:04
Riba de Mar (Outes)
15:07
17:07
23:07
A Serra de Outes (Outes)
15:10
17:10
23:10
Viro (Outes)
15:12
17:12
23:12
O Cruceiro de Roo (Outes)
15:14
17:14
23:14
Siavo (Outes)
15:16
17:16
23:16
O Freixo (Outes)
15:18
17:18
23:18
O Freixo (Outes)
15:19
17:19
23:19
Esteiro (Muros)
15:24
17:24
23:24
Tal (Muros)
15:27
17:27
23:27
Abelleira (Muros)
15:31
17:31
23:31
Boavista (Muros)
15:34
17:34
23:34
Muros (Muros)
15:39
17:39
23:39
Horari de Monbus bus - XG817FI (Noia - Muros)
L'horari Monbus bus de la ruta XG817FI, Noia - Muros, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Avenida Rodríguez de Viguri, 16 estació a Muros (Muros) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus. Actualitzem l'horari de XG817FI, de Santiago a Muros, cada dia a mitjanit.