Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Chorvátsky Grob v Bratislava Autobus?

Chorvátsky Grob mapa Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii

Pokyny do Chorvátsky Grob Bratislava pomocí veřejné dopravy

Následující tranzitní linky mají trasy, které procházejí poblíž Chorvátsky Grob

Jak se dostat do Chorvátsky Grob pomocí Autobus?

Klikněte na Autobus cestu a podívejte se na pokyny krok za krokem s mapou, časy příjezdu linky a s aktualizovanými jízdními řády.

Otázky a odpovědi

  • Která Autobus zastávka linky blízko Chorvátsky Grob?

    Tyto Autobus zastávky blízko linky Chorvátsky Grob: 630.

    Více detailů
Chorvátsky Grob mapa Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Veřejná doprava do Chorvátsky Grob v Bratislava

Přemýšlíte, jak se dostat do Chorvátsky Grob v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Chorvátsky Grob s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Chorvátsky Grob.

K Chorvátsky Grob se můžete dostat Autobus. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 630

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Chorvátsky Grob z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Chorvátsky Grob jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob (Croatian: Hrvatski Grob, Hungarian: Horvátgurab, Horvát-Gurab, German: Kroatisch-Eisgrub) is a village and municipality in western Slovakia in Senec District in the Bratislava region. The village's name Chorvátsky means Croatian. This refers to the Croatian people that have lived in the area since the early 16th century. This population arrived here after escaping the area between Sisak and Kostajnica during the Ottoman Wars. The area was settled by Croatians escaping from Turkish Ottoman raids which helps explain the etymology of the present-day name from "Horvát Gurab" to "Chorvátsky Grob" (Croatian Grave) used at the present time. According to the local municipality website of Chorvátsky Grob the Slovak word for "grob" is " hrob" or, in English "grave". Reportedly, this place was named in memory of soldiers, though it is not clear if those soldiers were Croatian, Slovaks, or another nationality. Chorvátsky Grob has a population of 3162 people (2009-12-31).
Jak do Chorvátsky Grob hromadnou dopravou - O místě
Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Snadnější cesta do Chorvátsky Grob pomocí aplikace!