Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Chorvátsky Grob v BratislavaAutobus?

Chorvátsky Grob mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Chorvátsky Grob (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Chorvátsky Grob

Ako sa dostať do Chorvátsky Grob Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Chorvátsky Grob?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Chorvátsky Grob: 630.

    Viac informácií…
Chorvátsky Grob mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Chorvátsky Grob v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Chorvátsky Grob v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Chorvátsky Grob pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Chorvátsky Grob v reálnom čase.

Do Chorvátsky Grob sa dostanete do Autobus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 630

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Chorvátsky Grob.

Zjednodušujeme na cestu do Chorvátsky Grob, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob (Croatian: Hrvatski Grob, Hungarian: Horvátgurab, Horvát-Gurab, German: Kroatisch-Eisgrub) is a village and municipality in western Slovakia in Senec District in the Bratislava region. The village's name Chorvátsky means Croatian. This refers to the Croatian people that have lived in the area since the early 16th century. This population arrived here after escaping the area between Sisak and Kostajnica during the Ottoman Wars. The area was settled by Croatians escaping from Turkish Ottoman raids which helps explain the etymology of the present-day name from "Horvát Gurab" to "Chorvátsky Grob" (Croatian Grave) used at the present time. According to the local municipality website of Chorvátsky Grob the Slovak word for "grob" is " hrob" or, in English "grave". Reportedly, this place was named in memory of soldiers, though it is not clear if those soldiers were Croatian, Slovaks, or another nationality. Chorvátsky Grob has a population of 3162 people (2009-12-31).
Ako do Chorvátsky Grob hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Chorvátsky Grob pomocou aplikácie!