Preskočiť na hlavný obsah

Ako do VW Bufet Golf v Bratislava IvAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie VW Bufet Golf?

  Najbližšej stanice u VW Bufet Golf sú:

  • Volkswagen je 967 metrov ďaleko, 13 min pešo.
  • Opletalova je 1084 metrov ďaleko, 15 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko VW Bufet Golf?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky VW Bufet Golf: 21, 23.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do VW Bufet Golf v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do VW Bufet Golf v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do VW Bufet Golf pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na VW Bufet Golf v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do VW Bufet Golf? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Volkswagen; Opletalova.

Do VW Bufet Golf sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 23

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do VW Bufet Golf.

Zjednodušujeme na cestu do VW Bufet Golf, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

VW Bufet Golf, Bratislava Iv
Jednoduchšie sa dostanete do VW Bufet Golf pomocou aplikácie!