Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Sibra Centrum v Bratislava Iv Autobus nebo Tramvaj?

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Sibra Centrum?

  Nejbližší stanice u Sibra Centrum jsou:

  • Štepná (X) je 110 metrů daleko, 2 min pěšky.
  • Cabanova II (X) je 161 metrů daleko, 3 min pěšky.
  • Žatevná je 442 metrů daleko, 6 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Sibra Centrum?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Sibra Centrum: 83.

  Více detailů
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do Sibra Centrum v Bratislava Iv

Přemýšlíte, jak se dostat do Sibra Centrum v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Sibra Centrum s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Sibra Centrum.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Sibra Centrum? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Štepná (X); Cabanova II (X); Žatevná.

K Sibra Centrum se můžete dostat Autobus nebo Tramvaj. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 83

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Sibra Centrum z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Sibra Centrum jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava Iv, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Sibra Centrum, Bratislava Iv
Snadnější cesta do Sibra Centrum pomocí aplikace!