Preskočiť na hlavný obsah

Ako do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava IiAutobus alebo Lanovka?

Pokyny do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) (Bratislava Ii) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika)

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika)?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika): 61, 96.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v reálnom čase.

Do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 61, 96

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika).

Zjednodušujeme na cestu do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika), a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika), Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M… pomocou aplikácie!