Jak do Zbraslav v Praha Autobus, Tramvaj nebo Metro

Začátek
Konec
Hledání

Pokyny do Zbraslav Praha pomocí veřejné dopravy

Klikněte na cestu pro získání aktualizovaných jízdních řádů

Klikněte na cestu pro získání aktualizovaných jízdních řádů, příjezdů linek a pokynů krok za krokem na mapě.

Jak se dostat do Zbraslav pomocí Autobus

Klikněte na Autobus cestu a podívejte se na pokyny krok za krokem s mapou, časy příjezdu linky a s aktualizovanými jízdními řády.

Z Dvorce, Praha 4 35 min
Autobus - 118118
Autobus - 241241
Z Vysehrad Castle, Praha 2 45 min
Chůze
Autobus - 241241
Z Sapa Trade Center, Praha-Libuš 44 min
Chůze
Autobus - 197197
Autobus - 165165
Z Centrum Chodov, Praha 11 55 min
Autobus - 197197
Autobus - 165165
Z Palouček, Praha 4 65 min
Autobus - 193193
Autobus - 165165

Otázky a odpovědi

Jaké stanice jsou nejblíže Zbraslav?

  • Nejbližší stanice u Zbraslav jsou:
    • Žabovřeská je 169 metrů daleko, 3 min pěšky
    • Sídliště Zbraslav je 258 metrů daleko, 4 min pěšky
    • U Včely je 372 metrů daleko, 6 min pěšky

Která Autobus zastávka linky blízko Zbraslav?

Získejte pokyny z vaší aktuální polohy
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2700 měst v 88+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge
Přidat odznak na vaši stránku Kliknout a kopírovat HTML

Hledáte pokyny do Zbraslav v Praha, Česká republika? Vaše cesta se právě stala daleko snazší!

Stáhněte si aplikaci Moovit, najděte nejrychlejší pokyny a podívejte se na nejnovější Autobus, Tramvaj nebo Metro jízdní řády do Zbraslav. Mrkněte se na aktualizované časy pro všechny cesty, které jsou dostupné v reálném čase a s pokyny krok po kroku až k Zbraslav.

Aplikace Moovit vám ukáže nejbližší zastávky a stanice do vašeho cíle. Vyberte si ze seznamu zastávek, které jsou nejblíže Zbraslav: Žabovřeská; Sídliště Zbraslav; U Včely.

Vyberte si Autobus, Tramvaj nebo Metro možnosti, které vás vezmou až k Zbraslav. Tady je seznam několik linek, které projíždějí okolo vašeho cíle - Autobus: 165, 241.

Plánujete zpáteční cestu z Zbraslav, ale neznáte adresu ulice? Můžete vybrat cíl z naší online mapy a Moovit najde nejlepší dostupnou cestu, která vás dostane tam, kam potřebujete!

Moovit vám pomůže najít nejrychlejší cestu a nejvhodnější čas odjezdu. Nemusíte si instalovat zvlášť aplikaci na autobus a na vlak, abyste měli k dispozici řády. Moovit má všechny informace o veřejné dopravě, které potřebujete. Proto nás Google Play Store a Apple App Store zvolili jednou z nejlepších dostupných aplikací veřejné hromadné dopravy.

Zbraslav
Zbraslav Zbraslav (německy Königsaal) je městská čtvrť a katastrální území na jihu Prahy, bývalé město. Téměř celé území čtvrti se rozkládá mezi levým břehem Vltavy a pravým břehem Berounky, malá část (tzv. Závist - oppidum Závist) však zasahuje i na pravý břeh Vltavy, kde se nachází i nádraží Praha-Zbraslav na železniční trati 210 Praha-Čerčany-Dobříš. Pravý a levý břeh Vltavy zde propojuje silniční most Závodu míru. Rozloha katastrálního území činí 7,8209 km2 a tvoří většinu území městské části Praha-Zbraslav. Zbraslav vznikla sloučením obcí Zbraslav, Záběhlice a Žabovřesky. Mimo zástavby těchto tří obcí zde dále existují osady Báně (Baně), Strnady a výše zmíněná Závist. U silnice na Baně poblíž odbočky na Lipence je vybudováno sídliště Zbraslav. Praha-Zbraslav je od roku 1990 městskou částí tvořenou katastrálními územími Zbraslav a Lahovice. Rozloha celé městské části je 984,86 ha. Městská část je součástí městského obvodu Praha 5. Rozšířenou přenesenou působnost pro ni vykonává sousední městská část Praha 16 (Radotín) v rámci stejnojmenného správního obvodu.
Jak do Zbraslav hromadnou dopravou - O místě
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další