Linka 10
Olomouc, Civilní Obrana
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Olomouce, a.s. 10 autobus (Aktualizováno)
10 autobus (Olomouc, Civilní Obrana) má 23 zastávek odjíždí z Olomouc, Řepčín, Železárny a končí v Olomouc, Civilní Obrana.
Vyberte 10 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Olomouc, Civilní Obrana (23 zastávek)
Olomouc, Řepčín, Železárny
Olomouc, Řepčín, Máchova
Olomouc, Řepčín, Svatoplukova
Olomouc, Ladova
Olomouc, Na Trati
Olomouc, Gymnázium Hejčín
Olomouc, Šibeník
Olomouc, Kmochova
Olomouc, Jílová
Olomouc, Stupkova
Olomouc, Karafiátová
Olomouc, Profesora Fuky
Olomouc, Okružní
Olomouc, Nová Ulice
Olomouc, Pionýrská
Olomouc, Fakultní Nemocnice
Olomouc, Hotelový Dům
Olomouc, Zenit
Olomouc, Velkomoravská
Olomouc, Aut. Nádraží Podchod
Olomouc, Lipenská
Olomouc, Pavelkova, Koyo
Olomouc, Civilní Obrana
10 Často kladené dotazy
V kolik začne 10 autobus fungovat?
Služby na 10 autobus začínají v 05:10 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 10 autobus fungovat?
Služby na 10 autobus končí v 14:07 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 10 autobus?
Kdy přijde linka Olomouc, Civilní Obrana autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Olomouc, Civilní Obrana autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 10 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 10. autobus zastávka.
10 autobus Jízdní řád
10 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 05:10 - 14:07
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:10 - 14:07 | 13 - 281 |
út | 05:10 - 14:07 | 13 - 281 |
st | 05:10 - 14:07 | 13 - 281 |
čt | 05:10 - 14:07 | 13 - 281 |
pá | 05:10 - 14:07 | 13 - 281 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 10 (od Olomouc, Řepčín, Železárny), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 10 v reálném čase. (Olomouc, Civilní Obrana) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Olomouce, a.s..
Jízdné za linku 10 autobus
Ceny Dopravní podnik města Olomouce, a.s. 10 (Olomouc, Civilní Obrana) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Olomouce, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Olomouce, a.s..
10 (Dopravní podnik města Olomouce, a.s.)
První zastávka 10 autobus cesty je Olomouc, Řepčín, Železárny a poslední zastávka je Olomouc, Civilní Obrana. 10 (Olomouc, Civilní Obrana) je v provozu během víkendy.
Další informace: 10 má 23 zastávek a celková doba cesty je zhruba 30 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Olomouce, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Olomouc, a pomůže vám najít nejbližší 10 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 10 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 10 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 10 (Olomouc, Civilní Obrana) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 10 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Olomouce, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Olomouc. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 10, v Olomouc
Dopravní podnik města Olomouce, a.s. linky v Olomouc
- X - Nová Ulice – Fakultní nem. – Náměstí Hrdinů – Palackého/ Jízdní řád
- 17 - Farmak – Náměstí Hrdinů – Nemilany/ Jízdní řád
- 14 - Panelárna – Hlavní nádraží – Čistička – Ahold/ Jízdní řád
- 27 - Tržnice – Olomouc CITY – Globus – Tržnice/ Jízdní řád
- 20 - Farmak – Náměstí Hrdinů – Chomoutov, škola/ Jízdní řád
- 25 - Kaufland – Hlavní nádraží – Hamerská – Kaufland, sklad/ Jízdní řád
- 31 - Hlavní nádraží – Kubatova – Týneček/ Jízdní řád
- 13 - Hlavní nádraží – U Teplárny – Šlechtitelů/ Jízdní řád
- 52 - Hlavní nádraží – Nová Ulice – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- X4 - Nová Ulice – Tržnice, plocha – Nová Ulice/ Jízdní řád
- 51 - Hlavní nádraží – U Kapličky – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 12 - Řepčín, železárny – Hlavní nádraží – Holice – Nový Dvůr/ Jízdní řád
- 28 - Ladova – Tržnice – Nedvězí – Technologický park/ Jízdní řád
- 22 - Černovír – Náměstí Hrdinů – Šlechtitelů/ Jízdní řád
- X2 - Neředín, krematorium – Nádraží město – Neředín, krematorium/ Jízdní řád
- 11 - Ladova – Hlavní nádraží – Svatý Kopeček, ZOO – Radíkov – Lošov, Svolinského/ Jízdní řád
- 26 - Hlavní nádraží – Zenit – Topolany/ Jízdní řád
- 50 - Hlavní nádraží – Nová Ulice – Povel, škola – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 18 - Tržnice – Řepčín, železárny – Skrbeň/ Jízdní řád